Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

15 minut temu, =Fresz= napisał:

No to kontroluj wapń jak masz test

Test mam, wynik ca=430, ale wiesz jak to jest z tymi kropelkami i kolorkami w fiolkach... Bardziej ufam obserwacjom niż cyferkom. No ale wiadomo, jak zacznę dozować, to będę mierzył.

9 minut temu, =Fresz= napisał:

jakbyś miał acropory

Mam acroporę:-) I właśnie ona taka najmniej zdecydowana. Tkanki nie traci, ale kolorek to tak raz bardziej w brąz, raz bardziej w fiolet-róż. A przyrosty - są, ale baaaardzo powolne. Reszta sps jakoś tak chyba lepiej, a lps to w ogóle chyba lada moment wystrzelą. Może to kwestia światła... sam led, z przewagą niebieskiego. Może dołożyć białego? Albo jakiegoś czerwonego?

Słony leszcz

Słony leszcz

3 minuty temu, =Fresz= napisał:

No to kontroluj wapń jak masz test

Test mam, wynik ca=430, ale wiesz jak to jest z tymi kropelkami i kolorkami w fiolkach... Bardziej ufam obserwacjom niż cyferkom. No ale wiadomo, jak zaczną dozować, to będę mierzył.

1 minutę temu, =Fresz= napisał:

jakbyś miał acropory

Mam acroporę:-) I właśnie ona taka najmniej zdecydowana. Tkanki nie traci, ale kolorek to tak raz bardziej w brąz, raz bardziej w fiolet-róż. A przyrosty - są, ale baaaardzo powolne. Reszta sps jakoś tak chyba lepiej, a lps to w ogóle chyba lada moment wystrzelą. Może to kwestia światła... sam led, z przewagą niebieskiego. Może dołożyć białego? Albo jakiegoś czerwonego?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.