Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

33 minuty temu, Słony leszcz napisał:

Dla potomnych 3 - miliput teracota po wyrobieniu jest pomarańczowy, ogólnie tak samo kijowy jak "standard" żółty, więc jak gdzieś to robi różnicę w cnie to nie warto, i tak musi glonem zarosnąć.

Weź nie strasz. Zrobiłem zgodnie "ze sztuką", wyrabiać długo, stożek, wcisnąć... Syfu w akwa nie narobił (choć wygląda kijowo ten kolor), to może zwiąże jednak. Chociaż tyle, żeby PIER.OLONY pustelnik nie dał rady

 Mi tez się wydawało ze robię zgodnie ze sztuką :D potem tylko patrzyłem jak szczepki pływają z nurtem oceanu... później zastosowałem trick pod tytułem - „oczekiwanie” czyli urabiasz, później czekasz 10 minut aż lekko stwardnieje na powietrzu, i sru do wody do klejenia, bądź co bądź rzeczywiście TROCHĘ dłużej się trzymało, trzymam kciuki za Twoje, może będzie dobrze :)

Pikal

Pikal

28 minut temu, Słony leszcz napisał:

Dla potomnych 3 - miliput teracota po wyrobieniu jest pomarańczowy, ogólnie tak samo kijowy jak "standard" żółty, więc jak gdzieś to robi różnicę w cnie to nie warto, i tak musi glonem zarosnąć.

Weź nie strasz. Zrobiłem zgodnie "ze sztuką", wyrabiać długo, stożek, wcisnąć... Syfu w akwa nie narobił (choć wygląda kijowo ten kolor), to może zwiąże jednak. Chociaż tyle, żeby PIER.OLONY pustelnik nie dał rady

 Mi tez się wydawało ze robię zgodnie ze sztuką :D potem tylko patrzyłem jak szczepki pływają z nurtem oceanu... później zastosowałem trick pod tytułem - „oczekiwanie” czyli urabiasz, później czekasz 10 minut aż lekko stwardnieje na powietrzu, i sru do wody do klejenia, bądź co bądź rzeczywiście TROCHĘ dłużej się trzymało.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.