Skocz do zawartości

Historia edycji

Arrooss1

Arrooss1

Dzień 86

Witam,

W życiu akwarium nastąpił przełomowy moment, czytaj do baniaka wskoczyła pierwsza rybcia (błazenek czyli el clasico: Amphiprion Ocellaris), ponadto Mespilia Globulus (ksywa jeż Jerzy), miała być też krewetka LYSMATA AMBOINENSIS (ale nie była w momencie wysyłki na stanie i będzie w następnej dostawie), oprócz tego  CYPRAEA ANNULUS oraz Babylonia. W międzyczasie doszły jeszcze 2 szczepki: Anthelia oraz mała szczepeczka capnelli, która jakoś do tej pory nie chce się zadomowić (na fotce świeżo po wyjęciu ze szklanki, mimo kilku dni bydle nie chce się załpać). Jak co tydzień w piątek bakterie SEACHEM STABILITY, oraz według potrzeb REEFLOWERS BIOCLEAN (I, II LUB III).

Wyniki pomiarów:

NO2: 0 

NO3: 2

PO4: 0,25 (wysoko ;/)

PH: 8

KH: 8,85 (docelowo myślałem trzymać koło 8,5)

Ca: 440

Mg: 1260 (narazie Ca i Mg w granicach przyzwoitości, ale dzień I podmianki zbliża się wielkimi krokami)

Poniżej standardowo fotka przód i profil :)

 

przód.jpg

bok.jpg

Dodatkowo wiedząc, że będzie w akwa jeżyk luźne szczepki poprzyklejałem...

 

 

Arrooss1

Arrooss1

Dzień 86

Witam,

W życiu akwarium nastąpił przełomowy moment, czytaj do baniaka wskoczyła pierwsza rybcia (błazenek czyli el clasico: Amphiprion Ocellaris), ponadto Mespilia Globulus (ksywa jeż Jerzy), miała być też krewetka LYSMATA AMBOINENSIS (ale nie była w momencie wysyłki na stanie i będzie w następnej dostawie), oprócz tego  CYPRAEA ANNULUS oraz Babylonia. W międzyczasie doszły jeszcze 2 szczepki: Anthelia oraz mała szczepeczka capnelli, która jakoś do tej pory nie chce się zadomowić (na fotce świeżo po wyjęciu ze szklanki, mimo kilku dni bydle nie chce się załpać). Jak co tydzień w piątek bakterie SEACHEM STABILITY, oraz według potrzeb REEFLOWERS BIOCLEAN (I, II LUB III).

Wyniki pomiarów:

NO2: 0 

NO3: 2

PO4: 0,25 (wysoko ;/)

PH: 8

KH: 8,85 (docelowo myślałem trzymać koło 8,5)

Ca: 440

Mg: 1260 (narazie Ca i Mg w granicach przyzwoitości, ale dzień I podmianki zbliża się wielkimi krokami)

Poniżej standardowo fotka przód i profil :)

 

przód.jpg

bok.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.