Jump to content

Arrooss1

Klubowicz
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Stalowa Wola

Recent Profile Visitors

854 profile views
 1. Przestrzeń pomiędzy T5 w standardzie to 261 mm. Poszerzajeś ten rozstaw? Mam lampe LED o szer 260 i się zastanawiam, czy wejdzie....
 2. Mogłabyś opisać jak dokładnie kalibrowałaś to urządzenie do pH. Zachęcony Twoja opinia zamówiłem i właśnie mi przyszła paczka. Udało się wyrwać z kuponami za 117 zł
 3. Interesuje mnie ta zabudowa pod T5, to jakiś gotowiec?
 4. Przychodzi mi do głowy dołożenie do 1 komory dodatkowej przegrody, która sprawi, że nie będzie się w 1 komorze gromadził syf. Tylko mam wątpliwości jaka będzie wysokość wody w 1 komorze przy tym układzie szyb. Dodanie tej szyby pozwoli mi na zastosowanie waty za odpieniaczem.
 5. To jest "pseudo" murena, oprócz podkopów to nic złego nie robi.
 6. Arrooss1

  Czujniki do dolewki

  W RM też miałem dolewkę tunze, ale zamiast pozbywać się plytki, to ja trochę nadciąłem by przepuścić kabelki, a w pierwszym koszyku u góry wyciąłem miejsce na czujnik i śmigało.
 7. Póki co to o rollerze nie myślałem, ale w razie potrzeby to miejsce się znajdzie. Nie wiem tylko czy fundusze pozwolą.
 8. Witam, Stałem się posiadaczem używanego szkła o wym. 1200x800x600. W zestawie jest cały sprzęt, kiedyś będzie czas by wszystko opisać. W chwili obecnej muszę przerobić sump. Szło jakie posiadam to 950x650x450. Poniżej załączam mój pomysł na rozmieszczenie komór. Ze sprzętu jaki muszę upchać to: odpieniacz TWISTMAN OB-200-EXT V2, obiegówka Jebao 10000. Czkam na jakieś podpowiedzi, korekty. Cały czas się zastanawiam czy nie zamienić komory odpieniacza z komorą na skałę, ale wtedy musiałbym przenieść bubble trap za odpieniacz. Co myślicie?
 9. To w takim razie muszę Cię znowu nawiedzić, kiedy planowana kolejna przycinka?
 10. Hey, Zakupiłem pudełeczko takie jak Ty. Pytanie co do żywienia? Podajesz standard Artemia, mysis, krył itp. Plus jakieś suche, czy dodatkowo jakieś specjalistyczne pożywienie. Jest specjalne dla pudełek np. z af, stosujesz coś podobnego.
 11. Jakaś nazwa, link, to są zwykle witaminy z apteki? Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 12. W jakiej formie ta witaminę podajesz? Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 13. Zadzwoń do E-RYBKI są dystrybutorem jebao i napewno będą mieli. Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.