Jump to content

Arrooss1

Klubowicz
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Stalowa Wola

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. Nie wywalaj, za parę miesięcy jak mi 576l dojrzeje to przygarnę wszystkie twoje "odpady".
 2. Arrooss1

  linka do lampy

  Polecam ten zestaw, na internetach wynalazłem za jakieś 20 zł z darmową przesyłką. Ten sam produkt w sklepie z "morszczyną" znajdziesz w promocyjnej cenie 32,00 €
 3. Przestrzeń pomiędzy T5 w standardzie to 261 mm. Poszerzajeś ten rozstaw? Mam lampe LED o szer 260 i się zastanawiam, czy wejdzie....
 4. Mogłabyś opisać jak dokładnie kalibrowałaś to urządzenie do pH. Zachęcony Twoja opinia zamówiłem i właśnie mi przyszła paczka. Udało się wyrwać z kuponami za 117 zł
 5. Interesuje mnie ta zabudowa pod T5, to jakiś gotowiec?
 6. Przychodzi mi do głowy dołożenie do 1 komory dodatkowej przegrody, która sprawi, że nie będzie się w 1 komorze gromadził syf. Tylko mam wątpliwości jaka będzie wysokość wody w 1 komorze przy tym układzie szyb. Dodanie tej szyby pozwoli mi na zastosowanie waty za odpieniaczem.
 7. To jest "pseudo" murena, oprócz podkopów to nic złego nie robi.
 8. Arrooss1

  Czujniki do dolewki

  W RM też miałem dolewkę tunze, ale zamiast pozbywać się plytki, to ja trochę nadciąłem by przepuścić kabelki, a w pierwszym koszyku u góry wyciąłem miejsce na czujnik i śmigało.
 9. Póki co to o rollerze nie myślałem, ale w razie potrzeby to miejsce się znajdzie. Nie wiem tylko czy fundusze pozwolą.
 10. Witam, Stałem się posiadaczem używanego szkła o wym. 1200x800x600. W zestawie jest cały sprzęt, kiedyś będzie czas by wszystko opisać. W chwili obecnej muszę przerobić sump. Szło jakie posiadam to 950x650x450. Poniżej załączam mój pomysł na rozmieszczenie komór. Ze sprzętu jaki muszę upchać to: odpieniacz TWISTMAN OB-200-EXT V2, obiegówka Jebao 10000. Czkam na jakieś podpowiedzi, korekty. Cały czas się zastanawiam czy nie zamienić komory odpieniacza z komorą na skałę, ale wtedy musiałbym przenieść bubble trap za odpieniacz. Co myślicie?
 11. To w takim razie muszę Cię znowu nawiedzić, kiedy planowana kolejna przycinka?
 12. Hey, Zakupiłem pudełeczko takie jak Ty. Pytanie co do żywienia? Podajesz standard Artemia, mysis, krył itp. Plus jakieś suche, czy dodatkowo jakieś specjalistyczne pożywienie. Jest specjalne dla pudełek np. z af, stosujesz coś podobnego.
 13. Jakaś nazwa, link, to są zwykle witaminy z apteki? Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.