Jump to content

Arrooss1

Klubowicz
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Stalowa Wola

Recent Profile Visitors

2758 profile views
 1. Witam, Zauważyłem dziś dziwne przebarwienie na acanthurus pyroferus. Plamki wyglądają jak rdzawe ślady na skórze. Oprócz widocznych miejsc widać je tuż za skrzelami. Akwarium 8 miesięcy, rybka pływa jakieś 7 miesięcy. Jakieś pomysły??
 2. Osobiście mam Giesemanna stellera w rozmiarze 12000 mm i do środka maxspect rsx r5-200. Też myślałem o tej lampie co podesłałeś, ale giesemann ma osłonięte świetlówki plexą i możesz kupić giesemanna sciemnialnego.
 3. A myślałeś może nad jakimś gotowcem, np. giesemann steller?
 4. Arrooss1

  Ślimaki osiadłe

  Które ostatecznie kupiłeś??
 5. Możesz również pójść w gotowca, np. giesemann stellar 100. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 6. Hey, Zasolenie 35 ppm. Makro zawsze trzymałem wysoko (leci baling af plus strongi). Według kropelek wartości trochę niższe. A co do żelaza to dla mnie zagadka, refugium nie mam.
 7. Witam, Przyszedł mi wynik ICP. Mądre głowy doradzą jak to widzą? Ogólnie wiedzę, że nie jest źle, ale zawsze można coś poprawić. Al Zn przekroczony przez phosguard?? W akwarium wszystko wygląda dobrze, lub nawet bardzo dobrze, ale ostatnio mi się dunka pochowała, a zawsze była najbardziej napompowana.
 8. Arrooss1

  ICP Fauna Marin

  Hey, Zakupiłem swój pierwszy test icp firmy jak w tytule. I tu pytanie: jak to się je? Rejestruje się na stronie, podaje maila, czy tylko wypełniam ta karteczkę, która jest z testem?. Napelniam jedna fiolkę RO, druga woda z akwa, naklejam kody na fiolki, zakręcamy, pakuje i wysyłam do rajchu?
 9. Nie wywalaj, za parę miesięcy jak mi 576l dojrzeje to przygarnę wszystkie twoje "odpady".
 10. Arrooss1

  linka do lampy

  Polecam ten zestaw, na internetach wynalazłem za jakieś 20 zł z darmową przesyłką. Ten sam produkt w sklepie z "morszczyną" znajdziesz w promocyjnej cenie 32,00 €
 11. Przestrzeń pomiędzy T5 w standardzie to 261 mm. Poszerzajeś ten rozstaw? Mam lampe LED o szer 260 i się zastanawiam, czy wejdzie....
 12. Mogłabyś opisać jak dokładnie kalibrowałaś to urządzenie do pH. Zachęcony Twoja opinia zamówiłem i właśnie mi przyszła paczka. Udało się wyrwać z kuponami za 117 zł
 13. Interesuje mnie ta zabudowa pod T5, to jakiś gotowiec?
 14. Przychodzi mi do głowy dołożenie do 1 komory dodatkowej przegrody, która sprawi, że nie będzie się w 1 komorze gromadził syf. Tylko mam wątpliwości jaka będzie wysokość wody w 1 komorze przy tym układzie szyb. Dodanie tej szyby pozwoli mi na zastosowanie waty za odpieniaczem.
 15. To jest "pseudo" murena, oprócz podkopów to nic złego nie robi.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.