Skocz do zawartości

Historia edycji

12dot12

12dot12

W dniu 17.08.2018 o 15:44, silvia napisał:

- to jest to co powinno być :P mówiłem że sprawność membrany poprzednio była marna - i znalazłeś przyczynę

7-10 po membranie mówisz... kupiłam tego lata dwie - po każdej z nich było ok. 30 ppm na TDSie, a początkowo, przed mocnym przepłukaniem bez ogranicznika, nawet >60 ppm :/ pech, czy typowa cecha 75 GPD? Może powinnam się przestawić na 50 GPD?

I jeszcze jedno pytanie, chyba z gatunku bardzo głupich, ale wolę się upewnić: po wymianie wkładu z żywicą spuszczamy to przysłowiowe wiadro wody w kanał (w ramach płukania wkładu) zanim zbierzemy do wykorzystania w akwarium, czy woda nadaje się do użytku od razu? - TDS wykazuje piękne zero.

12dot12

12dot12

W dniu 17.08.2018 o 15:44, silvia napisał:

- to jest to co powinno być :P mówiłem że sprawność membrany poprzednio była marna - i znalazłeś przyczynę

7-10 po membranie mówisz... kupiłam tego lata dwie - po każdej z nich było ok. 30 ppm na TDSie, a początkowo, przed mocnym przepłukaniem bez ogranicznika, nawet >60 ppm :/ pech, czy typowa cecha 75 GPD? Może powinnam się przestawić na 50 GPD?

I jeszcze jedno pytanie, chyba z gatunku bardzo głupich, ale wolę się upewnić: po wymianie wkładu z żywicą spuszczamy to przysłowiowe wiadro wody w kanał zanim zbierzemy do wykorzystania w akwarium w ramach płukania wkładu, czy woda nadaje się do użytku od razu? - TDS wykazuje piękne zero.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.