Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

Godzinę temu, PAdam napisał:

Nie może to być tak do końca, ponieważ właśnie uszkodzenie cewki powinno unieruchomić silnik, a tu po prostu nie rusza, ja kupiłem rw8 niestety tak uszkodzony, ale tylko tryb w1, reszta dziala, w1 też działa chwilę dłuższą krótszą jak go trąci

No może tam jest kilka cewek, i jak jedna padnie, to robi się za mały moment, żeby wystartować. Albo powstaje położenie wirnika takie, że z niego wystartować nie może (jak trafi biegun na taką walniętą cewkę akurat). W1 to jest taka fala 0-1, czyli silnik ciągle próbuje startować i się zatrzymuje. W2 to już sinusoida, więc wirnik nie staje całkowicie. Może dla tego łatwiej mu się kręcić, że jak ruszy to już jakoś tam kręci, ale ruszyć mu ciężko.

Słony leszcz

Słony leszcz

57 minut temu, PAdam napisał:

Nie może to być tak do końca, ponieważ właśnie uszkodzenie cewki powinno unieruchomić silnik, a tu po prostu nie rusza, ja kupiłem rw8 niestety tak uszkodzony, ale tylko tryb w1, reszta dziala, w1 też działa chwilę dłuższą krótszą jak go trąci

No może tam jest kilka cewek, i jak jedna padnie, to robi się za mały moment, żeby wystartować. Albo powstaje położenie wirnika takie, ze z niego wystartować nie może (jak trafi biegun na taką walniętą cewkę akurat). W1 to jest taka fala 0-1, czyli silnik ciągle próbuje startować i się zatrzymuje. W2 to już sinusoida, więc wirnik nie staje całkowicie. Może dla tego łatwiej mu się kręcić, że jak ruszy to już jakoś tam kręci, ale ruszyć mu ciężko.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.