Skocz do zawartości

Historia edycji

dla syna

dla syna

Zmieniłem lampę na R5 rsx 100w gdyż nie mogłem patrzeć już na zetlight-a. Pierwsze wrażenia hmm świeci tak samo jak zetlight z moimi ustawieniami = maxpect z programem sps/lps. Więc zacząłem grzebać w kanałach. Okazało się że po zmianie jest dużo lepiej. Oczywiście dla mojego oka ale nie wiem czy dla korali. Zmieniłem też natężenie oświetlenia księżycowego (zamiast 1% aktyniki ustawiłem 20%). Dzięki temu widać tylko fluo. Ale teraz pytanie do użytkowników, czy taka wartość aktyniki nie będzie za mocna jako oświetlenie nocne? Jeśli tak to czy korale będą grymasić? Zbiornik 50cm cube. 

Screenshot_20180831-232101.png

dla syna

dla syna

Zmieniłem lampę na R5 rsx 100w gdyż nie mogłem patrzeć już na zetlight-a. Pierwsze wrażenia hmm świeci tak samo jak zetlight z moimi ustawieniami = maxpect z programem sps/lps. Więc zacząłem grzebać w kanałach. Okazało się że po zmianie jest dużo lepiej. Oczywiście dla mojego oka ale nie wiem czy dla korali. Zmieniłem też natężenie oświetlenia księżycowego (zamiast 1% aktyniki ustawiłem 20%). Dzięki temu widać tylko fluo. Ale teraz pytanie do użytkowników, czy taka wartość akryniki nie będzie za mocna jako oświetlenie nocne? Jeśli tak to czy korale będą grymasić? Zbiornik 50cm cube. 

Screenshot_20180831-232101.png

dla syna

dla syna

Zmieniłem lampę na R5 rsx 100w gdyż nie mogłem patrzeć już na zetlight-a. Pierwsze wrażenia hmm świeci tak samo jak zetlight z moimi ustawieniami = maxpect z programem sps/lps. Więc zacząłem grzebać w kanałach. Okazało się że po zmianie jest dużo lepiej. Oczywiście dla mojego oka ale nie wiem czy dla korali. Zmieniłem też natężenie oświetlenia księżycowego (zamiast 1% aktyniki ustawiłem 20%). Dzięki temu widać tylko fluo. Ale teraz pytanie do użytkowników, czy taka wartość akryniki nie będzie za mocna jako oświetlenie nocne? Jeśli tak to czy korale będą grymasić? Zbiornik 50cm cube. 

Screenshot_20180831-232101.png

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.