Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Jedzie do mnie wlasnie sól tropical power reef salt plus. Postanowiłam spróbować, bo na clarias.pl była w całkiem smacznej cenie 182 złote za 20 kg. Poza tym firma jest od lat na rynku i wreszcie wchodzi z produktami do akwarystyki morskiej. Miałam próbki pokarmów, ryby zadowolone, więc spróbuję też tej soli.

Mam nadzieję, że akwarium nie wybuchnie :D

Naso od kilku dni ma już większy lokal. Zrobiłam przegrodę i ma teraz 1/3 zbiornika do pływania. Za towarzyszy ma jednorożka (z premedytacją, bo jednorozek śpi w tej czesci) i wargatka cyanopleura (przypadkiem, ukrył się za skałami, a potem nie dał się wygonić do większej czesci). 

Naso zaczął wczoraj jeść płatki bezpośrednio z reki. Wcześniej też skubal, ale dłoń musiała być po drugiej stronie siatki. Planuję te przegrodę podtrzymać minimum 3 tygodnie, aż rybce się rany zagoja calkiem, a nigro przestanie sobie rościc (mam nadzieję) prawa do tej części akwarium. Jest to na pewno dyskomfort dla pozostałych ryb,  w tym 3 pokolcow, bo zostało im tylko 2/3 akwarium do dyspozycji. Ale widze, że na razie dają radę. 

Jednorozek jest fantastyczny. Też je z ręki, uwielbia się pogapic na człowieka, stuka głośno szczęką czy czymś innym podczas karmienia. Jedynie dość gapowaty jest w pobieraniu pokarmu.  Czasem 3 razy stuka, zanim coś złapie.  Może artemia i mysis są dla niego za małe, spróbuję kupić kryl. 

Nie gloduje, bo masstick przyklejony do szyby zamiata bez problemu. Ten masstick mogę polecić, wszystkie ryby  go lubią jeść. No poza babkami, bo one do szyby nie podpływaja. Może spróbuję im przykleić następnym razem na skale blisko norki. Myślę, że to dobry patent dla ryb zerujacych w skałach, którym trudniej przychodzi łapanie pokarmu z toni.

Nik@

Nik@

Jedzie do mnie wlasnie sól tropical power reef salt plus. Postanowiłam spróbować, bo na clarias.pl była w całkiem smacznej cenie 182 złote za 20 kg. Poza tym firma jest od lat na rynku i wreszcie wchodzi z produktami do akwarystyki morskiej. Miałam próbki pokarmów, ryby zadowolone, więc spróbuję tej soli.

Mam nadzieję, że akwarium nie wybuchnie :D

naso od kilku dni ma już większy lokal. Zrobiłam przegrodę i ma jyz 1/3 zbiornika do pływania. Za towarzyszy ma jednorożka (z premedytacją, bo jednorozek śpi w tej czesci) i wargatki cyanopleura (przypadkiem, ukrył się za skałami, a potem nie dał się wygonić do większej czesci). 

Naso zaczął wczoraj jeść płatki bezpośrednio z reki. Wcześniej też skubal, ale dłoń musiała być po drugiej stronie siatki. Planuję te przegrodę podtrzymać minimum 3 tygodnie, aż rybce się rany zagoja calkiem, a nigro przestanie sobie rościc prawa do tej części akwarium. Jest to dyskomfort, bo pozostałym rybom, w tym 3 pokolcom zostało tylko 2/3 akwarium do dyspozycji, ale widze, ze na razie dają radę. 

Jednorozek jest za***isty. Też je z ręki, uwielbia się pogapic na człowieka, stuka głośno szczęką czy czymś podczas karmienia. Jedynie dość gapowaty jest w pobieraniu pokarmu.  Czasem 3 razy stuka, zanim coś złapie.  Może artemia i mysis są dla niego za małe, spróbuję kupić kryl. 

Nie gloduje, bo masstick przyklejony do szyby zamiata bez problemu. Ten masstick mogę polecić, wszystkie ryby  go lubią jeść. No poza babkami, bo one do szyby nie podpływaja. Może spróbuję im przykleić następnym razem na skale blisko norki. Myślę, że to dobry patent dla ryb zerujacych w skałach, którym trudniej przychodzi łapanie pokarmu z toni.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.