Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

TUNZE stream Ebbe-Flut-Kit TS 14

Rekomendowane odpowiedzi

Zamowilem ten zestaw Tunze , to jest ten z tymi slabszymi troche pompkami bo baniaka nie mam strasznie wielkiego wiec zamowielm troche te slabsze pompy ,.. czekam juz poltorej miecha i mnie ....bierze , tydzien temu wyslalem maila cisza , wczoraj wyslalem maila cisza , wyslalem fax odezwali sie z przeprosinami ze w Tunze jakis zastoj czy zamowien duzo maja ze ciezka sprawa ze otrzymali dopiero sam Multikontroller i moga mi wyslac narazie Multikontroller , mysle sobie glupi jakis gosciu czy jak , po co mi sam kontroller, mowie wyslij mi calosc jak juz otrzymasz :] na tym sie rozmowa uciela , poltorej miecha czekam i czekam ehhh to chyba wszedzei to samo :]

Probuja sprzedawac towar ktorego wogole nie maja :/ i zrob tutaj morski baniak heh , zycia moze zabraknac :] na drugi raz to sie chyba sam przejade do Niemca mam te 200 km do Stuttgat`u i kupie , szemraczyny same dookola tutaj , baniaka nie mozna skonczyc poludzku na poskojnie , kase lyknal na drugi dzien a z dostawa to w *zupie" ma :D

pozdr....


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir2 a gdzie zamawiałeś????? mi ile ciebie to wyniosło ?


275L-(110x50x50)cyrkulacja 2xmarea. obiegowa OR 3500,odpieniek-?, mixer i reaktor-?lub grotech :) , o?wtlenie 8xT5 -ATIpół na pół,planowane 40 kg skały, sump 60x40x40 - 96L , reszta dojdzie z czasem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna zabawka, daje duzo mozliwosci:) mogles wziasc od razu wieksze pompy - z czasem i tak zmienisz;) pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly bajzel w boczne skrzydlo poszedl , dobra sprawa te boczne skrzydla mozna tam wszystko ladnie umiescic.

1545-bajzel.jpg

Ps; Szymon nie problem , wzielem na wymowe te pompki jak beda za slabe wymieni mi na mocniejsze (doplace) ktoregos dnia je sprawdze jak dmuchaja .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir pompki moga byc mocniejsze a elektronika juz nie :)

i niestety sie nikt nie pomyli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Swir tylko pozazdroscic... Sam kombinuje jakby tu do wiekszego 300 litrowego akwarium jakie planuje dac Multi + 2x Nano 6055, ale koszta. Chyba nie zostaje nic innego jak zacisnac pasa i zaczac oszczedzac :) Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ales mati wymyslil i z czym to ma sie jesc ?:) do tego Multicontrollera podchadza wszystkie pompy te niskonapieciowe , obojetnie ile wody przerzucaja .

Myslales ze do kazdych pompkek jest inny Multikontroller czy jak ?:D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Swirku :) ja Cie prosze czytaj ze zrozumieniem :D

co ma piernik do wiatraka,

To ze masz napisane na pompie 6100,10 wcale nie oznacza ze jest to zestaw TS24

Zestaw TS24

2x Pumpe Turbelle® stream 6100 mit 4000 - 12000 l/h

1x Der Neu Multicontroller 7095

Zestaw ts14

2x Pumpe Turbelle® stream 6000 mit 2500 - 7000 l/h

1x Multicontroller 7095

O takich "mykach" firmy tunze poczytasz w topicu z przed kilkunastu dni

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=10607&d=0

i juz na samym poczatku masz napisane ...Wiadomo powszechnie że tunze stream 6000 różni się od stream 6100 jedynie transformatorem (te okrągłe badziewie do zasilania jakby ktoś nie wiedział), i magiczna zamiana 6000 na 6100 polega na kupnie transformatora tunze (nr części 7410.602), odpięcia starego i podpięcia nowego. Proste.Tym bardziej że opłaca się kupić tunze 6000 i jak cyrkulacja będzie za mała to dokupić transformator bo to wychodzi praktycznie to samo co kupić od razu 6100.

Sam kupilem tunze 6000 a w pudelku bylo 6100 - ale sama pompa bo elektronika byla juz wlasciwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:haha

w takim razie to juz jego problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir ale jak bedziesz jechal do Stuttgartu to daj znac :) Zaprowadze Cie w pare miejsc gdzie dostaniesz wszystko co zechcesz, Tunze jest praktycznie wszystko do kupienia od reki.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi AquaManiac

Teraz to i ja bede madry :D zapewniano mnie ze otrzymam ten zestaw Tunze w 10 dni :] tak to zwykle jest przy zamowieniach , a jak co do czego to bywa ze sie czeka cala wiecznosc :):D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nalalem wody do baniaka i sie bawie , chyba sie z radosci zaraz poszcze :) wave box`a nie potrzeba rozbujalo baniak w lewo , prawo inne cuda cudenka , jestem zaiwaniscie zadowolony jak nigdy w zyciu z zadnych pompek :D

pozdr....


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swir2 :

nalalem wody do baniaka i sie bawie , chyba sie z radosci zaraz poszcze :)

hehe jestem na tym samym etapie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir .. Ty sie ciesz ze w ogole COKOLWIEK dostales z Tunze. mam ci powiedziec ile razy ja juz do nich dzwonilem w sprawie 6055? :) juz mi bokiem wylazi "Gruess Gott" w wykonaniu tej panienki z obslugi


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wiem bo dla jaj wyslalem im wczoraj maila z zapytaniem jak dlugo trzeba czekac na zestaw Tunze z Multikontrollerem , takze nie mam sie z czego cieszyc bo tyle czekalem :) ..czytaj;

"Guten Tag,

momentan haben wir 8 Wochen Lieferterminen für eine neue Bestellung

von Stream."

Widocznie maja zawal pracy :/

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.