Skocz do zawartości

Historia edycji

eXo

eXo

Wszelkie sugestie i porady mile widziane :).

Odpieniacz jest zanurzony do połowy kratki. Niestety jeden zaczep z boku nie trzyma jak należy, bo bąble puszcza też z samej obudowy...mam jednak nadzieję, że tak jak piszesz z czasem zarośnie i się uszczelni na tyle że przestanie bąblować.

Skała była łączona CX5'tką...zabawy żeby to wszystko posklejać i ustabilizować w takim kształcie było co nie miara :D

20180915_180302.jpg

Edit. czy dobrze myślę, że ten żółty nalot w trakcie dojrzewania, w miejscach mocniej doświetlonych jasnym światłem (skała i piach), to będą okrzemki? 

eXo

eXo

Wszelkie sugestie i porady mile widziane :).

Odpieniacz jest zanurzony do połowy kratki. Niestety jeden zaczep z boku nie trzyma jak należy, bo bąble puszcza też z samej obudowy...mam jednak nadzieję, że tak jak piszesz z czasem zarośnie i się uszczelni na tyle że przestanie bąblować.

Skała była łączona CX5'tką...zabawy żeby to wszystko posklejać i ustabilizować w takim kształcie było co nie miara :D

20180915_180302.jpg

eXo

eXo

Wszelkie sugestie i porady mile widziane :).

Odpieniacz jest zanurzony do połowy kratki. Niestety jeden zaczep z boku nie trzyma jak należy, bo bąble puszcza też z samej obudowy...mam jednak nadzieję, że tak jak piszesz z czasem zarośnie i się uszczelni na tyle że przestanie bąblować.

Skała była łączona była CX5'tką...zabawy żeby to wszystko posklejać i ustabilizować w takim kształcie było co nie miara :D

20180915_180302.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.