Skocz do zawartości
Danol

[s] Odpieniacz DIY á la BubbleKing

Rekomendowane odpowiedzi

I nastepny odpienacz do sprzedania....

http://www.allegro.pl/item185317753_odpieniacz_do_sumpa_diy_akwarium_morskie.html

Nie przestraszce sie zdjeciem. Tak naprawde jest bardzo ladnie zrobiony i super pieni...orginalna pompa Tunze z zwezka venturiego z Tunze DOC Skimmer...

Reszta na aukcji...

Sa pytania? Pytajcie....


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekalem kto sie pierwszy odezwie :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdyby @Szymon i @Swir2 zrezygnował z kupna tego cuda to ja go biorę :D.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet ma czerwona tasiemke, no jak BUBELKING doslownie


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jak mozesz to rzuc kilka fotek na bill22y@ianteria.pl

ok???

szukam odpieniacza do 300l a jak by tez za tanio poszedl to bym wziol


delta 130l + 25l, UP3000, 2x JVP-101, Haqos PS 300, HQI 150W + PC 24W, 20LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka różnicy nie widać.Jednak jakby się dobrze przyjrzeć...:D


112L + Miniflotor + HQI 150W 10000k. + 2x18 blue osram + 1xph 1000 + Aquaszut 700l/h + Surface Skimmer + 18kg LR + 9kg LS | Rozgwiazda Piaskowa, Salarias Fasciatus,2 x ocellaris, Jaki? krabik, 3 turbosy, 1 wężowidł, | koralowce : sarcophyton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kurcze , a jak nawet ktos by mial watpliwosci ze to podrobka orginalu to mozna zawsze obok orginalu postawic zamknac oczy i nie widac roznicy :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

i pozdrawiam tez tych wszystkich co sie chyba dopiero ucza czytac ( jak widac w gornych postach )...

Odpieniacz DIY -> Do it yourself -> SAMOROBKA -> Odpieniacz nie kupiony lecz zrobiony wlasnymi rekami ( no i tokarka ;-) ) !!!

"jak Bubble King" -> nie jest tam napisane ze to jest Bubble King tylko ze to jest odpieniacz jak Bubble King -> Czyli odpieniacz DIY ( patrz wyzej dla tych ktorzy wciaz nie znaja tego slowa, a jest ich tu wiele ) zrobiony na bazie Bubble King´a -> odmierzylem swojego i na bazie wymiarow i budowy powstal ten...

A dla tych ktorym przeszkadza tasma -> Mozna ja zerwac. W sumie nie ma zadnej funkcji...

A dla tych ktorym sie nie podoba odpieniacz : Prosze o maila. Chetnie sprzedam swojego orginalnego lecz nie jak tego za 200,300 zl lecz za 1100 € czyli prawie tyle ile kosztowal...

Mam nadzieje ze ci ktorzy naprawde sa zainteresowani nie poczuja sie obrazeni...

A ci ktorzy na gorze sie tak wysmiewaja : Prosze o budowe podobnego odpieniacza za takie pieniadze. Pan swir2 napewno swojego ala ATI nie sprzeda za 300 zl , prawda?Bo ten z grubsza tyle bedzie kosztowal...

A jak pan Swir2 i Co. sie tak dobrze znaja na odpieniaczach ze nawet z zamknietymi oczami potrafia rozroznicz ich to powinni znac uzywane czesci i technike budowy tego odpieniacza ( chodzi o cene pompy, dyszy, materialu... )

Jak narazie wygladalo to na clakiem powazne forum lecz pare osob tu wiecej nie powinno nic pisac...lub najpierw dobrze pomyslec zanim cos napisza...

Tak czy siak...jak ktos ma jeszcze jakies pytania, prozby... prosze....czekam :-)


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz brawo dla ciebie ze zrobiles i dziala to jest najwazniejsze bo to chyba akwa sie pdziwia a nie sprzet ale do zdjecia mogles go chociaz octem przejechac zeby byl czysty bez zaciekow itd. bez urazy ale czlowiek ktory kupuje przez neta to tylko na podstawie zdjecia a ono niezabardzo wyglada moj 2 letni weipro ladniej by sie prezentowal

bez urazy nikgo niechcialem urazic:wink

pozd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danol, wiem ile kosztuja Bubble King, mam 300-setke wewnetrzna, a te smichy chichy to stad, ze to nawet nie jest kopia, no chyba, ze Ruwala - 200-setka Royala wyglada zupelnie inaczej. Moze i to dobrze zrobiony diy i faktycznnie moze calkiem niezle pienic, tego Ci nie zarzucam. Posmialem sie tylko, idzie wiosna, smiac trzeba sie jak najwiecej. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt.

Mozna by go wyczyscic. Rurka na powietrze tez nie w prowadnicah...filtr na ozon na tasme zlapalem zeby mi sie wegel przy przenoszeniu nie rozlecial...

Ale jak cos sprzedaje to niech kupujacy widzi jak to w rzeczywistosci wyglada...

no i jak bym go wyczyscil to by sie stal za piekny i byscie sie o niego bili :D

Obrazac sie nie obrazam lecz nie lubie jak ktos kogos krytykuje a sam lepiej nie robi...

Skopiowac odpieniacz jeden do jednego i potym jeszcze chciec go sprzedac za taka sama cene co orginal to nie sztuka....

...a tu chodzilo o funkcje i podobne wymiary. Wysokosc i srednica musialy byc dopasowane do pompy ale system jest ten sam. Org. Bubble King jest inny. Kto je zna to wie oco chodzi ale mial to byc tani dobry odpieniacz...komora mieszania na dole, wtrysk wody przy boku zeby powstal wir, lotki w srodkowej rurze zeby piana sie uspokoila i powrot zewnetrzna rura z wyloten w najnizszym punkcie to cechy Bubble Kinga ( Ati i wiele innych skopiowalo ale nikt nie robi to tak jak Royal Exklusiv :D )

No i w tym sa wszystkie te cechy. Do tego pompa Tunze ktora jest naprawde cicha i super pieni...a jesli chodzi o Ruwala to chcial bym zobaczyc jakiegos ktory ciagnie ponad 600 L powietrza... ( moze z dwoma dodatkowymi kostkami i kompresorem Weltweit :D )

Niom....jeszcze jakies komentarze ? :D


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie jak Żywiec.....


200L ,AquaBee up2000/1, Marea 2400i 3200,odpieniacz DIY,6x24W T5 , 30kg LR, Sarco,Clavularia, E.quadricor red,Sinularia,Salarias Fasciatus, ,Dascyllus melanurus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Danol, myśle że zbyt emocjonalnie zareagowałeś na powyższe posty, przyjął bym to raczej jako pół żartem pół serio

Jeśli traktujesz swoją ofertę na poważnie to potraktuj swoich potencjalnych klientów też poważnie i wykaż odrobinę zaangażowania w sprzedaż i zareklamowanie swojego produktu, kłaniają się podstawy z marketingu.

Tym produktem lub raczej jego stanem na tym zdjęciu odniosłeś odwrotny efekt do zamierzonego.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danol :

sprzedam swojego orginalnego lecz nie jak tego za 200,300 zl lecz za 1100 € czyli prawie tyle ile kosztowal...

Sprzęty używane - sprawne zwyczajowo "chodzą" po 50% ceny nowego.

A co porównywania ze sprzetami robionymi przez Świra to zobacz jak wygląda coś co on robił, a jak Twoja fotka.

Mogłeś go chociaż wyczyścić.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danol, jak sądze, nie jesteś częstym uzytkownikiem tego forum. Gdybyś był, to byś widział jakie cuda robią Swir2 oraz thcskiba. Ludzi przyzwyczajonych do ich produkcji ciężko jeszcze czymś zaskoczyć. Tak też nie przejmuj sie za bardzo. Na pewno go sprzedasz

pzdr...


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Sumara :

Tak też nie przejmuj sie za bardzo. Na pewno go sprzedasz

pzdr...

Jest taka sieć sklepów CCC - Cena Czyni Cuda. :D

za 20,50zł sam bym go kupił :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... a chłopak chciał tylko sprzedać odpieniacz;)...

Co się stało z twoim postem Świr:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Piotr Jan Rogalski : Odpowiedzi na te pytania sa jakies cztery piec postow wyzej :D a za 20,50 zl moge sprzedac wegiel ktory jest w kubelku.

Ladna lampe pan ma...na zdjeciac widac 1xhqi i 2x2 T5...sprzeda pan? 5 dych moge dac...przeciez to tez DIY :D

...niektorzy ludzie sa smieszni...

A jak chodzi o samorobki Swira to przyznaje ze sa one bardzo dobre ale napewno swir by je tez nie sprzedal za 3 stowy...

Istnieje taka granica miedzy wygladem a cena...jesli ktos chce ladny odpieniacz to niestety musi kupic orginal lub zrobic taki jak swir je robi. Tych rozmiarow odpieniacz by wtedy kosztowal min. 1000 zl chyba ze kupimy jakiegos ruwala ktory pieni jak by stal w slodkiej wodzie...

A wiec ma sie wybor...wydaje wieksza ilosc kasy na rzecz ktora stawiam w szafce lub mam odpieniacz ktory taksamo dobrze pieni, kosztuje jedna trzecia ale nie wyglada tak ladnie...

Jesli chodzi o wyglad to tak jak pisalem...jest orginal a nie wypolerowany, polakierowany i wypielegnowany zeby jak najladniej na zdieciu wygladal...

...a jesli ktos bedzie naprawde zainteresowany to jest tam takze napisane ze moge wyslac wiecej zdjec. W tym tez bardziej dokladne i moze go nawet wyczyszcze.

Powinno to uszczesliwic pare osob na tym forum :D

Pozdrawiam


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 300 zeta to Ci moge z mojego "ala ATI" Pompke sprzedac ale jak jeszcze dopalcisz 50 zeta bo 350 kosztowala , i mysle ze sie nie ma co rzucac bo glupoty wypisujesz ze az sie ludzie o malo nie pkladli ze smiechu i mieli racje ..zdziwiony ?

Powiedz mi w ktorym miejsucu przypomina to wygladem , czy czym kolwiek odpienaicz Firmy Royal - Bubble King , oswiec mnie :] albo z ludzi chcezs glupich zrobic albo sam masz pod kopula cos nie tak :]

Swoj odpieniacz owszem sprzedam bez pompek za 500 zloty plus wysylka bardzo chetnie bo troche za duzy do mojego baniaka.

Dalej piszesz tak "... dobrze znaja na odpieniaczach ze nawet z zamknietymi oczami potrafia rozroznicz ich to powinni znac uzywane czesci i technike budowy tego odpieniacza ( chodzi o cene pompy, dyszy, materialu... )

Jaka technika bys go nie budowal to nie przypomina on totalnie ale to totalnie odpieniacza firmy Royal to wielka obraza tej firmy ! ani budowa ani wygladem ani funkcjonalnoscia , totalna pomylka :] ani pompa niczym, totalna bzdura i nieporozumienie .

Piszesz ze nie trudno poznac uzywane czesci ...., ano nie trudno nawet z zamknietymi oczami poznam wystarczy ze powacham :] zdziwiony ?

Tutaj kilka fotek zebys zszedl na ziemie i zoabczyl jak wyglada odpieniacz firmy Royal - Bubble King przy Twoim , jesli cos pominelem to mnie owiec i pokaz ktory model przypomina chodz troche Twoj odpieniacz .

Na drugi raz miej ta odwage przyznac sie do swojego bledu , uwazasz ze co ? tutaj siedza ludzie ktorzy sie zajmuja akwarystyka od ze tak powiem zawsze :]

Uwazasz ze jak napiszesz bzdury to kupujacy przymknie oczy i zobaczy co Royala ? Adi poznal by budowe odpieniacza Firmy Royal po pijanemu od tego ktory Ty wystawiles , niczym ale to niczym kompletnie niczym ! nie przypomina to tak doskonalego odpieniacza ktory wypuscila na rynek firma Royal , nawet nie doloncze tej Twojej fotki tutaj bo bym "zgrzeszyl " .

33wo08l.jpg4012efd.jpg2nqzacn.jpg4509f5t.jpg30lpke0.jpg2h81n3k.jpg

Ps ; A piszemy Ci to wsyztko poto zebys nie przynosil wstydu akwarystyce morskiej i byl swiadomy tego co wystawiasz na aukcji :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Jak ty mi mowisz na ty to napewno sie nie obrazisz jak i ja to zrobie...

Swir...przeczytaj poprzednie posty to bedziesz wiedzial oco chodzi...nikt nic nie ma do twoich odpieniaczy ale co bys powiedzial jak by ci ktos dal 200 zl za ten twoj á la ATI z pompami??? Slucham!

Jesli chodzi o odpieniacz...ja nie kopiuje :D ...ja buduje swoje wlasne ktore maja cechy znanych firm...porownoj mojego...ktory z znanych firm bedzie najbardziej podobny? Zaden...porownaj budowe ( droge wody itd. ) i niech umysl troche popracuje...co wyszlo? Ktore sa najbardziej podobne?

Odwage przyznawania sie do bledow mi nie potrzeba...ale niektorzy powinni najpierw czytac posty zanim zaczna osadzac innych, tymbardziej tacy z znanym nazwiskem na forum....

Pozdrawiam


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danio no ale nie wal kichy ze Ci tak powiem stary :D no kurcze chlopie czym to przypomina odpieniacz Royala , nie jestes tego swaidomy wogole ?

My tutaj nie mowimy o cenie odpieniacza bo to jest Twoja prywatna sprawa , mowimy o tym pod jaka marke odpieniacza sie podkladasz a to jak dla mnie jest juz letkie przegiecie po tym co zobaczylem :/

Aby wykonac " Kopie " to mysle ze troszeczke jeszez musialbs popracowac nad tym :]

Budujesz swoje odpieniacze jak ja i Tschiba czy Janek kazdy buduje swoje , wiecej czy mniej wzorowac sie mozna na takiej czy siakiej firmie wiadomo ze cudow nikt nie wymysli , a identyczny ciezko jest zrobic :] Twoj odpieniacz absolutnie nie przypomina niczym kompletnie odpieniacza Firmy Royal i powinienes sobie zdac z tego sprawe bo w sumie to nie o nas beda nie tak jak nalezy myslec .

pozdro...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.