Jump to content

jarex66

Klubowicz
 • Content count

  274
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnów

Recent Profile Visitors

1551 profile views
 1. jarex66

  DSB

 2. 9:30 Barwa 0% Moc 5% 11:00 Barwa 25% Moc 25% 13:00 Barwa 100% Moc 100% 20:00 Barwa 60% Moc 80% 21:30 Barwa 15% Moc 15% 22:15 Barwa 0% Moc 0%
 3. jarex66

  Nowa Laguna bez odpieniacza

  pare postów wyżej masz zdjęcie soli którą używa
 4. jarex66

  Nowe 750 Roberta K

  Jarek pamiętasz tu z forum pewnie Świrleja ze Szwajcarii. Gość też jak Robert był z extra klasy akwarystów. Zlikwidował akwarium, bo stwierdził że czas zwiedzać świat a nie martwić się z drugiej półkuli, czy w akwa nic nie wyp.... Co do Roberta, to prędzej wywali z domu laske niż akwarium
 5. dobra cyc, ty sobie wiesz swoje a ja swoje
 6. Dale ma racje. Poza tym niektórzy sądzą że mają coś zrobione ok a nie mają pojęcia że mają skopane. Ze spawaniem mam styczność ponad 30 lat i wiem co mówię. Mnie gdyby spawacz zrobił krzywo stelaż to bym mu go założył na głowę. Jeśli patałach nie wie że spawy ściągają i trzeba hewtować, to niech idzie lepić pierogi. I nie piszcie bzdur o jakimś utlenianiu. Owszem aluminium się utlenia, ale tylko czyste, np. w kablach. Ten materiał na stelaż jest pochodnym stopem. Poza tym kwasówka też nie jest kwasówką tylko przekombinowanym stopem, który z czystym kainerem nie ma nic wspólnego. Naloty występują po kilku miesiącach. Ja mam drugi stelaż z tej pseudokwasówki i polecam. Jedynie żeby nie było go widać . Czyli w szafce. Czystą kwasówke dostać jest bardzo ciężko i jest okrutnie droga. To co sprzedają w metalach kolorowych to zwykły siet.
 7. jarex66

  Car Audio

  hehe Tomek, są istotne plusy, braku radia. Jak Ci poleci sworzeń wahacza lub łącznik stabilizatora to zaraz usłyszysz
 8. jarex66

  Car Audio

  Spróbuję poruszyć ten temat. Połowę swojego wolnego czasu spędzam na akwarystyce morskiej. Drugą połowę na forach car audio. Jeszcze się dobrze nie rozpędziłem w wyborze co chcę a już mi wyszło ponad 7 tys zł Pochwalcie się proszę co tam ukrywacie w swoich furkach pod tapicerką.
 9. jarex66

  plerogyra sinuosa

  zobacz w Jonafish czy czasem nie ma niebieskiej
 10. jarex66

  Filtr aquaela

  śmiało możesz, jedynie żeby flizelina była bez kleju
 11. Brawo Krzysiek, w końcu duże akwarium w naszych stronach. Szacun dla żony za przychylność dla projektu
 12. jarex66

  Nie polecam pudełka tropic creation

  to teraz zrobisz uczciwy komin wewnętrzny lub zewnętrzny. Takie g***o zawsze było odradzane przez akwarystów
 13. jarex66

  Robaki w Coral Power-V Preisa

  Jakież było moje zdziwienie, gdy wczoraj otwarłem nowy pojemnik z tym pokarmem. Małe czarne robaczki są wszędzie. Ciągle wyłażą spod proszku. Opakowanie było oryginalnie zamknięte. Zrywałem ten pasek jako plombe. Druga sprawa, że była w środku polska ulotka. Albo niemcy robią partię na polski rynek, albo rozsypywane w polsce.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.