Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

Ja zamawiałem na e-rybce jeżowca i sarco, kurier dostarczył mi karton zalany i ledwo się trzymający. Okazuje się ze jeżowiec był tak inteligentnie spakowany ze 90% wody wyleciało (na gumkę recepturke i nie ściśnięty) oczywiście po 2 dniach jeżowiec był już martwy. Chciałem wystawić im negatywny komentarz i co się okazało ? Ze komentarzy z jedną gwiazdką nie da się wystawić... wyskakuje błąd - przypadek? ;) Na plus dodam ze wcześniej pojawiałem się w sklepie stacjonarnym, obsługa była wtedy na najwyższym poziomie, widać ze się starali

Pikal

Pikal

Ja zamawiałem na e-rybce jeżowca i sarco, kurier dostarczył mi karton zalany i ledwo się trzymający. Okazuje się ze jeżowiec był tak inteligentnie spakowany ze 90% wody wyleciało (na gumkę recepturke i nie ściśnięty) oczywiście po 2 dniach jeżowiec był już martwy. Chciałem wystawić im negatywny komentarz i co się okazało ? Ze komentarzy z jedną gwiazdką nie da się wystawić... wyskakuje błąd - przypadek? ;) od tamtego czasu nie zbliżam się to erybki, tylko z racji traktowania klientów niepoważnie. Na plus dodam ze wcześniej pojawiałem się w sklepie stacjonarnym, obsługa była wtedy na najwyższym poziomie, widać ze się starali

Pikal

Pikal

Ja zamawiałem na e-rybce jeżowca i sarco, kurier dostarczył mi karton zalany i ledwo się trzymający. Okazuje się ze jeżowiec był tak inteligentnie spakowany ze 90% wody wyleciało (na gumkę recepturke i nie ściśnięty) oczywiście po 2 dniach jeżowiec był już martwy. Chciałem wystawić im negatywny komentarz i co się okazało ? Ze komentarzy z jedną gwiazdką nie da się wystawić... wyskakuje błąd - przypadek? ;) od tamtego czasu nie zbliżam się to tego „czegoś” tylko z racji traktowania klientów niepoważnie. Na plus dodam ze wcześniej pojawiałem się w sklepie stacjonarnym, obsługa była wtedy na najwyższym poziomie, widać ze się starali

Pikal

Pikal

Ja zamawiałem na e-rybce jeżowca i sarco, kurier dostarczył mi karton zalany i ledwo się trzymający. Okazuje się ze jeżowiec był tak inteligentnie spakowany ze 90% wody wyleciało (na gumkę recepturke i nie ściśnięty) oczywiście po 2 dniach jeżowiec był już martwy. Chciałem wystawić im negatywny komentarz i co się okazało ? Ze komentarzy z jedną gwiazdką nie da się wystawić... wyskakuje błąd - przypadek? ;) od tamtego czasu nie zbliżam się to tego „czegoś” tylko z racji traktowania klientów niepoważnie.

Pikal

Pikal

Ja zamawiałem na e-rybce jeżowca i sarco, kurier dostarczył mi karton zalany i ledwo się trzymający. Okazuje się ze jeżowiec był tak inteligentnie spakowany ze 90% wody wyleciało (na gumkę recepturke i nie ściśnięty) oczywiście po 2 dniach jeżowiec był już martwy. Chciałem wystawić im negatywny komentarz i co się okazało ? Ze komentarzy z jedną gwiazdką nie da się wystawić... wyskakuje błąd - przypadek? ;) od tamtego czasu nie zbliżam się to tego „czegoś” tylko z racji traktowania ich niepoważnie.

Pikal

Pikal

Ja zamawiałem na e-rybce jeżowca i sarco, kurier dostarczył mi karton zalany i ledwo się trzymający. Okazuje się ze jeżowiec był tak inteligentnie spakowany ze 90% wody wyleciało (na gumkę recepturke, tylko) oczywiście po 2 dniach jeżowiec był już martwy. Chciałem wystawić im negatywny komentarz i co się okazało ? Ze komentarzy z jedną gwiazdką nie da się wystawić... wyskakuje błąd - przypadek? ;) od tamtego czasu nie zbliżam się to tego „czegoś” tylko z racji walenia klientów w **** i traktowania ich niepoważnie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.