Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

7 godzin temu, michall_181 napisał:

pozostaje potłuczona miejscami na kawałki 1cm skała, ale zaraz znajdzie się szeryf co powie, że kurier...

Złożyłeś reklamację? Co odpisali? Ja kupowałem u nich ostatnio wiadro soli i test na jod do paczkomatu. Po rozpakowaniu paczki okazało się, że test był zgnieciony i pękł pojemniczek. Więc zrobiłem zdjęcie i napisałem do nich maila. Po 20 minutach! dostałem krótką odpowiedź: "Jeszcze dzisiaj wysyłamy kurierem nową fiolkę".  I tak zrobili, po 15 godzinach od rozpakowania paczki miałem w domu nową fiolkę. 

Co do pakowania skały, to mi  w Akroporze (podobno najlepszy sklep w Wawie) żywą skałę chcieli pakować w gazety nawet jak byłem osobiście w sklepie i brałem też wodę z ich baniaków. :banghead Podobnie jest w mrożonkami, zawsze pakują mi to w jakieś gazety mimo, że przychodzę z oddzielnym styroboxem :lol: To chyba taki standard jest. A jak chciałeś transport w wodzie, to zawsze można zadzwonić i się dogadać.  Ja się w Akroporze dogadałem i włożyli mi skałę do tego samego kubła, co wodę, więc miałem trochę łatwiej się z tym zabrać do domu :clowning

klossowski

klossowski

6 godzin temu, michall_181 napisał:

pozostaje potłuczona miejscami na kawałki 1cm skała, ale zaraz znajdzie się szeryf co powie, że kurier...

Złożyłeś reklamację? Ja kupowałem u nich ostatnio wiadro soli i test na jod do paczkomatu. Po rozpakowaniu paczki okazało się, że test był zgnieciony i pękł pojemniczek. Więc zrobiłem zdjęcie i napisałem do nich maila. Po 20 minutach! dostałem krótką odpowiedź: "Jeszcze dzisiaj wysyłamy kurierem nową fiolkę".  I tak zrobili, po 15 godzinach od rozpakowania paczki miałem w domu nową fiolkę. 

Co do pakowania skały, to mi  w Akroporze (podobno najlepszy sklep w Wawie) żywą skałę chcieli pakować w gazety nawet jak byłem osobiście w sklepie i brałem też wodę z ich baniaków. :banghead Podobnie jest w mrożonkami, zawsze pakują mi to w jakieś gazety mimo, że przychodzę z oddzielnym styroboxem :lol: To chyba taki standard jest. A jak chciałeś transport w wodzie, to zawsze można zadzwonić i się dogadać.  Ja się w Akroporze dogadałem i włożyli mi skałę do tego samego kubła, co wodę, więc miałem trochę łatwiej się z tym zabrać do domu :clowning

klossowski

klossowski

6 godzin temu, michall_181 napisał:

pozostaje potłuczona miejscami na kawałki 1cm skała, ale zaraz znajdzie się szeryf co powie, że kurier...

Złożyłeś reklamację? Ja kupowałem u nich ostatnio wiadro soli i test na jod do paczkomatu. Po rozpakowaniu paczki okazało się, że test był zgnieciony i pękł pojemniczek. Więc zrobiłem zdjęcie i napisałem do nich maila. Po 20 minutach! dostałem krótką odpowiedź: "Jeszcze dzisiaj wysyłamy kurierem nową fiolkę".  I tak zrobili, po 15 godzinach od rozpakowania paczki miałem w domu nową fiolkę. 

Co do pakowania skały, to mi  w Akroporze (podobno najlepszy sklep w Wawie) żywą skałę chcieli pakować w gazety nawet jak byłem osobiście w sklepie i brałem też wodę z ich baniaków. Podobnie jest w mrożonkami, zawsze pakują mi to w jakieś gazety mimo, że przychodzę z oddzielnym styroboxem :lol: To chyba taki standard jest. A jak chciałeś transport w wodzie, to zawsze można zadzwonić i się dogadać.  Ja się w Akroporze dogadałem i włożyli mi skałę do tego samego kubła, co wodę, więc miałem trochę łatwiej się z tym zabrać do domu :clowning

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.