Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

7 minut temu, Nik@ napisał:

Może po kawałku wycinać? Jak zostanie trochę kleju, to pal sześć, da się cienką warstwę piachu czy żwirku, żeby to zakryć.  Dla mnie to jakiś fenomen, pierwszy raz widzę akwarium z czymś takim. W słodkich,  które ostatnio oglądam też nie widziałam żadnej pianki.  To chyba jakiś ewenement na skalę światową.  

A o co chodzi z akrylem? To nie jest zbiornik że szkła?

Akwarium jest akrylowe sump z reszta też...
Tło byłbym w stanie jakoś zrozumieć ale dno tym pokryte to już dla mnie odlot.

 

 

8 minut temu, dla syna napisał:

Ja bym był ostrożny co do odkurzacza. Skoro są odkrywane nowe korale w śród glonów to łatwo można sobie zrobić kuku. Też bym spróbował zająca morskiego, a nawet dwa. Zrobią lepszą robotę niż kombinacje z odkurzaczem. Potem sump podłączyć do obiegu i zobaczyć czy filtracja daje radę. Co do pianki to nie mam pomysłu. Może ona nadaje się do zbiornika morskiego, a jeśli nie to do sądu bym serwis wygnał na niech ją usuwają na własny koszt z gwarancją przeżycia zwierzaków. 

Ok ślimak jest rozwiązaniem tylko czy go rogatnica nie potraktuje go jak swoje śniadanie? Wydać 100 zł to jedno, ale patrzeć jak Edek je rozszarpuje drugie.

sith114

sith114

3 minuty temu, Nik@ napisał:

Może po kawałku wycinać? Jak zostanie trochę kleju, to pal sześć, da się cienką warstwę piachu czy żwirku, żeby to zakryć.  Dla mnie to jakiś fenomen, pierwszy raz widzę akwarium z czymś takim. W słodkich,  które ostatnio oglądam też nie widziałam żadnej pianki.  To chyba jakiś ewenement na skalę światową.  

A o co chodzi z akrylem? To nie jest zbiornik że szkła?

Akwarium jest akrylowe sump z reszta też...
Tło byłbym w stanie jakoś zrozumieć ale dno tym pokryte to już dla mnie odlot.

 

 

6 minut temu, dla syna napisał:

Ja bym był ostrożny co do odkurzacza. Skoro są odkrywane nowe korale w śród glonów to łatwo można sobie zrobić kuku. Też bym spróbował zająca morskiego, a nawet dwa. Zrobią lepszą robotę niż kombinacje z odkurzaczem. Potem sump podłączyć do obiegu i zobaczyć czy filtracja daje radę. Co do pianki to nie mam pomysłu. Może ona nadaje się do zbiornika morskiego, a jeśli nie to do sądu bym serwis wygnał na niech ją usuwają na własny koszt z gwarancją przeżycia zwierzaków. 

Ok ślimak jest rozwiązaniem tylko czy go rogatnica nie potraktuje jak swoje śniadanie bo wydać 100 zł to jedno. Ale patrzeć jak Edek je rozszarpuje drugie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.