Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

15 minut temu, Paragon napisał:

A nie lepiej zrobić restart i zrobić to od nowa dobrze, załatwcie drugi zbiornik na pewno ktoś użyczy do przetrzymana życia, wywalcie wszystko z akwarium mycie czyszczenie wywalcie ta piankę z dna ni bedzie lepiej????

Co do restartu suwerena decyzja kolegi. Ale jak na moje przed takimi akcjami przydałoby się mieć zdrowe ryby + ograniczyć ich ilość. Z tego co widzimy jak bagienko robi się przejrzyste ryby są coraz mniej wysypane. Ale problematyczne mogą być srebrzyce kto to przyjmie. Na patelnie tez się nie nadają ;/ Restart miałby dużo plusów tylko jak już go robić to tak, żeby nie powielać błędów już popełnionych.  Trzeba dążyć do lepszej lub gorszej równowagi i zażywać wegiel ;), jakby ktoś miał za nerwowe ruchy.

sith114

sith114

6 minut temu, Paragon napisał:

A nie lepiej zrobić restart i zrobić to od nowa dobrze, załatwcie drugi zbiornik na pewno ktoś użyczy do przetrzymana życia, wywalcie wszystko z akwarium mycie czyszczenie wywalcie ta piankę z dna ni bedzie lepiej????

Co do restartu suwerena decyzja kolegi. Ale jak na moje przed takimi akcjami przydałoby się mieć zdrowe ryby + ograniczyć ich ilość. Z tego co widzimy jak bagienko robi się przejrzyste ryby są coraz mniej wysypane. Ale problematyczne mogą być srebrzyce kto to przyjmie. Na patelnie tez się nie nadają ;/

sith114

sith114

3 minuty temu, Paragon napisał:

A nie lepiej zrobić restart i zrobić to od nowa dobrze, załatwcie drugi zbiornik na pewno ktoś użyczy do przetrzymana życia, wywalcie wszystko z akwarium mycie czyszczenie wywalcie ta piankę z dna ni bedzie lepiej????

Co do restartu suwerena decyzja kolegi. Ale jak moje przed takimi akcjami przydałoby się mieć zdrowe ryby + ograniczyć ich ilość. Z tego co widzimy jak bagienko robi się przejrzyste ryby są coraz mniej wysypane. Ale problematyczne mogą być srebrzyce kto to przyjmie. Na patelnie tez się nie nadają ;/

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.