Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

@s1ngle:thumbup:chłopie... jestem pełna podziwu w twoje zaangażowanie,temat leci..przypomina mi to pewną książkę ale jeszcze tytulu nie zdradzę.

Jak w prawdziwej książce z obrazkami niczym dreszczowiec,oczywiście pozytywnie,ale to zdjęcie wędki i sam pomysł ......nie wiem co napisać:Dgdzieś w tle "edek" i jego inna wersja.

Tak zapytam skąd czerpiesz tyle różnych informacji,początek wątku jakoś nic nie wskazywało że wątek sie aż tak  rozhula :clapping

Beti

Beti

@s1ngle:thumbup:chłopie... jestem pełna podziwu w twoje zaangażowanie,temat leci..przypomina mi to pewną książkę ale jeszcze tytulu nie zdradzę.

Jak w prawdziwej książce z obrazkami niczym deszczowiec,oczywiście pozytywnie,ale to zdjęcie wędki i sam pomysł ......nie wiem co napisać:Dgdzieś w tle "edek" i jego inna wersja.

Tak zapytam skąd czerpiesz tyle różnych informacji,początek wątku jakoś nic nie wskazywało że wątek sie aż tak  rozhula :clapping

Beti

Beti

@s1ngle:thumbup:chłopie... jestem pełna podziwu w twoje zaangażowanie,temat leci..przypomina mi to pewną książkę ale jeszcze tytulu nie zdradzę.

Jak w prawdziwej książce z obrazkami niczym deszczowiec,oczywiście pozytywnie,ale to zdjęcie zwędki i sam pomysł ......nie wiem co napisać:Dgdzieś w tle "edek" i jego inna wersja.

Tak zapytam skąd czerpiesz tyle różnych informacji,początek wątku jakoś nic nie wskazywało że wątek sie aż tak  rozhula :clapping

Beti

Beti

@s1ngle:thumbup:chłopie... jestem pełna podziwu w twoje zaangażowanie,temat leci..przypomina mi to pewną książkę ale jeszcze tytulu nie zdradzę.

Jak w prawdziwej książce z obrazkami niczym deszczowiec,oczywiście pozytywnie,ale to zdjęcie zwętki i sam pomysł ......nie wiem co napisać:Dgdzieś w tle "edek" i jego inna wersja.

Tak zapytam skąd czerpiesz tyle różnych informacji,początek wątku jakoś nic nie wskazywało że wątek sie aż tak  rozhula :clapping

Beti

Beti

@s1ngle:thumbup:chłopie... jestem pełna podziwu w twoje zaangażowanie,temat leci..przypomina mi to pewną książkę ale jeszcze tytulu nie zdradzę.

Jak w prawdziwej książce z obraskami niczym deszczowiec,oczywiście pozytywnie,ale to zdjęcie zwętki i sam pomysł ......nie wiem co napisać:Dgdzieś w tle "edek" i jego inna wersja.

Tak zapytam skąd czerpiesz tyle różnych informacji,początek wątku jakoś nic nie wskazywało że watek sie aż tak  rozhula :clapping

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.