Skocz do zawartości

Historia edycji

dla syna

dla syna

Rozumiem też osoby które nie znają się i chcą mieć akwarium. W takim przypadku płacą za projekt i wykonanie (często nawet za okresową obsługę techniczną zbiornika). Dla przykładu: właściciel hotelu chce mieć piekne akwarium rafowe w głównym holu. Więc robi to co autor. Taki inwestor może się nie znać i ma do tego pełne prawo. Widać że autor stara się rozwiązać problem i to jest dla mnie najważniejsze. Bo chce zadbać o zwierzaki które cierpią. Inaczej olał by to i zlikwodował zbiornik nie zważając na los zwierząt w zbiorniku. Wg mnie autor jest w porządku i przy okazji nauczy się jak prowadzić zbiornik i na co zwracać uwagę przy zakupie sprzętu. Dlatego uważam że trzeba takiej osobie pomóc. 

dla syna

dla syna

Rozumiem też osoby które nie znają się i chcą mieć akwarium. W takim przypadku płacą za projekt i wykonanie (często nawet za okresową obsługę techniczną zbiornika). Dla przykładu: właściciel hotelu chce mieć piekne akwarium rafowe w głównym holu. Więc robi to co autor. Taki inwestor może się nie znać i ma do tego pełne prawo. Widać że autor stara się rozwiązać problem i to jest dla mnie najważniejsze. Bo chce zadbać o zwierzaki które cierpią. Inaczej olał by to i zlikwodował zbiornik nie zważając na los zwierząt w zbiorniku. Wg mnie autor jest w porządku i przy okazji nauczy się jak prowadzić zbiornik i na co zwracać uwagę przy zakupie sprzętu. Dlatego uważam że trzeba takiej osovie pomóc. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.