Skocz do zawartości

Historia edycji

matroxpl

matroxpl

Też zaczynałem od dokładnie takiego samego szkła. Ja akurat nie miałem kaskady i odpieniacza, a filtr kubełkowy z ceramiką i tak akwarium przetrwało ponad 2 lata. Na regularnych podmianach było w miarę bezproblemowe. Polecam sole Aquaforest, swoje soliłem Reef salt.

Moje już zlikwidowane więc jak coś to szkło OptiWhite i lampę Zetlight ZA1201 mam do odsprzedania, ;) odbiór we Wrocławiu, mogę się też podzielić wodą na start jak potrzebujesz

matroxpl

matroxpl

Też zaczynałem od dokładnie takiego samego szkła. Ja akurat nie miałem kaskady i odpieniacza, a filtr kubełkowy z ceramiką i tak akwarium przetrwało ponad 2 lata. Tak na regularnych podmianach było w miarę bezproblemowe. Polecam sole Aquaforest, swoje soliłem Reef salt.

Moje już zlikwidowane więc jak coś to szkło OptiWhite i lampę Zetlight ZA1201 mam do odsprzedania, ;) odbiór we Wrocławiu, mogę się też podzielić wodą na start jak potrzebujesz

matroxpl

matroxpl

Też zaczynałem od dokładnie takiego samego szkła. Ja akurat nie miałem kaskady, a filtr kubełkowy z ceramiką i tak akwarium przetrwało ponad 2 lata. Tak na regularnych podmianach było w miarę bezproblemowe. Polecam sole Aquaforest, swoje soliłem Reef salt.

Moje już zlikwidowane więc jak coś to szkło OptiWhite i lampę Zetlight ZA1201 mam do odsprzedania, ;) odbiór we Wrocławiu, mogę się też podzielić wodą na start jak potrzebujesz

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.