Skocz do zawartości

Historia edycji

matroxpl

matroxpl

Generalnie ta lampa póki działa jest bardzo fajna, tą kostkę oświetli całą bez żadnego problemu, do tego daje fajne bliki. Problem z nią i oprogramowaniem jest taki, że lubi się psuć. Aplikacja jest na poziomie projektu na zaliczenie w liceum. Kupiłem AK60 pod koniec życia mojej kostki z myślą o dokupieniu drugiej jak zmienię akwarium. W mojej padł niebieski kanał i obecnie świeci tylko biały.

Nie polecam czegokolwiek tej firmy. Miałem też problem z falownikiem i dozownikiem ballinga. Dlatego przy zakładaniu obecnego akwarium trzymałem się z daleko od ich produktów.

 

matroxpl

matroxpl

Generalnie ta lampa póki działa jest bardzo fajna, ta kostkę oświetli cała bez żadnego problemu, do tego daje fajne bliki. Problem z nia i oprogramowaniem jest taki, że lubi się psuć. Aplikacja jest na poziomie projektu na zaliczenie w liceum. Kupiłem AK60 pod koniec życia mojej kostki z myśla o dokupieniu drugiej jak zmienie akwarium. W mojej padł niebieski kanał i obecnie świeci tylko biały.

Nie polecam czegokolwiek tej firmy. Miałem też problem z falownikiem i dozownikiem ballinga. Dlatego przy zakładaniu obecnego akwarium trzymałem się z daleko od ich produktów.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.