Skocz do zawartości
jarex66

Prosze ocenić skałe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś mimo że piątek i trzynasty, przyjechała do mnie skała :D Wiadomo jakie to przeżycie dla nowicjusza. Jest jej 34kg w 150L. Jest odgazowana. Gdy ją układałem to mi sie podobała. Czy dłużej na nią patrze to mam wątpliwości. Jest lekka i porowata, z resztą i tak już przepadło :D Prosze rzucić okiem na nią.1821-picture or video 001.jpg1821-picture or video 002.jpg1821-picture or video 003.jpg1821-picture or video 004.jpg


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli piszesz że skała jest lekka i porowata tzn że nie jest tak źle niestety przy tym oświetleniu trudno coś więcej zobaczyć. Może wykonałeś zdjęcia skały przed samym włożeniem do akwa. Na Twoim miejscu nie martwiłbym się acropory ci z tej skały nie wyjdą, ma oan spełnić fukcje filtra w Twoich 150 lit, ale przed Tobą jakieś 3 miesiące dojrzewania i przemian jakie zaobserwujesz na skale.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje oko skala jest ok. Bardzo dobrze, ze nie ma na niej tzw "zycia", ktorym tak sie wszyscy podniecaja - glony wyzsze, jakies zgnilki korali i niewiadomo co jeszcze. Skala to skala, korale dokupisz sobie jakie bedziesz chcial, a glony do refugium:) Tak jak wspomnialem, dobry zakup. Przy ewentualnej przekladance kamieni postaraj sie te porowate dac na gore a gladkie pod spod (porowate, czyli nie o niesamowitych ksztaltach przestrzennych, a jak sie przyjrzysz z bliska, o fakturze pumeksu) Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje panowie za rady. Oczywiście nie istnieje skała jak sądze, ktorą wszyscy okrzyknęli by "super" Poprostu taką wybrano dla mnie.

@Roman, troche mnie to martwi że aż 3 miesiace :D

@Szymon, liczyłem na Twoja wypowiedź, bo jak nas uczą w TV, trzeba się skonsultować z lekarzem lub farmaceutą :D:D


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.