Skocz do zawartości

Historia edycji

AnT

AnT

Kurcze , ludziska 

Ustalone zostało to parę lat temu , te 50 postów limit .

Była ankieta .

Kto ustalił zasady .

My forumowicze .

 

To,że ktoś zaczął pędzić z postami , to już inna historia 

38 minut temu, SQNS napisał:

Dwa lata sluchalem od ludzi z boku ze potrafi byc tu awantura o nic kompletnie o nic. Nie wierzylem. Od wczoraj przekonalem sie ze potrafi. Naprawde mam mnistwo obowiazkow w zyciu ale przelamalem sie i stwierdzilem ze wejde bede pisal a nie tylko czytal. Co mam napisac o rozbieraniu odpieniacza shuran jak nawet takiego nie mialem?? Albo moze dac tam post na sile ‚wow ale super’. Nie wypowiedzialem sie tam gdzie cos mam do powiedzenia. I napisalem tematy nad ktorymi aktualnie mysle... mam czyscik tunze zastanawiam sie nad zmiana. Mysle nad zalozeniem oswietlenia nocnego. Buczy mi pompa mysle jak to zniwelowac. Dlaczego uwazasz to za zle tematy????

Po pierwsze -ort.

Po drugie -jeżeli zalogowałeś ponad rok temu   i słuchałeś innych poza forum , to co się stało 

I teraz sobie przypomniałeś o forum - nie wymaga ,ale daj coś od siebie 

Po trzecie -pierwszy twój post od razu w targowisko - nawet nie raczyłeś przeczytać regulaminu forum/targowiska 

Tej treści

 

Sam ,osobiście zapodałem wczoraj tego   linka na czat 

 

Po czwarte - ta burza zaczęła się od ciebie , zacząłeś klepać posty opętany ,by magiczną cyferkę trafić 

Wystarczyło założyć Temat o swoim zbiorniku i samo by poszło w dwa ,trzy dni 

A tak, jest jak jest - nierób z siebie linczowanego 

 

Oj jakie to forum ,złe nie dobre i w ogóle grrrr

 

 

 

AnT

AnT

Kurcze , ludziska 

Ustalone zostało to parę lat temu , te 50 postów limit .

Była ankieta .

Kto ustalił zasady .

My forumowicze .

 

To,że ktoś zaczął pędzić z postami , to już inna historia 

13 minut temu, SQNS napisał:

Dwa lata sluchalem od ludzi z boku ze potrafi byc tu awantura o nic kompletnie o nic. Nie wierzylem. Od wczoraj przekonalem sie ze potrafi. Naprawde mam mnistwo obowiazkow w zyciu ale przelamalem sie i stwierdzilem ze wejde bede pisal a nie tylko czytal. Co mam napisac o rozbieraniu odpieniacza shuran jak nawet takiego nie mialem?? Albo moze dac tam post na sile ‚wow ale super’. Nie wypowiedzialem sie tam gdzie cos mam do powiedzenia. I napisalem tematy nad ktorymi aktualnie mysle... mam czyscik tunze zastanawiam sie nad zmiana. Mysle nad zalozeniem oswietlenia nocnego. Buczy mi pompa mysle jak to zniwelowac. Dlaczego uwazasz to za zle tematy????

Po pierwsze -ort.

Po drugie -jeżeli zalogowałeś ponad rok temu   i słuchałeś innych poza forum , to c się stało 

I teraz sobie przypomniałeś o forum - nie wymaga ,ale daj coś od siebie 

Po trzecie -pierwszy twój post od razu w targowisko - nawet nie raczyłeś przeczytać regulaminu forum/targowiska 

Tej treści

 

Sam ,osobiście zapodałem wczoraj tego   linka na czat 

 

Po czwarte - ta burza zaczęła się od ciebie , zacząłeś klepać posty opętany ,by magiczną cyferkę trafić 

Wystarczyło założyć Temat o swoim zbiorniku i samo by poszło w dwa ,trzy dni 

A tak, jest jak jest - nierób z siebie linczowanego 

 

Oj jakie to forum ,złe nie dobre i w ogóle grrrr

 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.