Jump to content

AnT

Szlachta Morska
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

About AnT

 • Rank
  Anonymous

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnów/Małopolska
 • Akwarium
  za małe

Recent Profile Visitors

19349 profile views
 1. Kurcze , czytam i .... Sam nie wiem . Ale grunt to biologia. W akwarium jedynie siporax, włóknina i troche szkła plus woda . No3 - 1 PO4 0.00 Hmm.
 2. AnT

  MAXSPECT JUMP

  Własnie stałem się posiadaczem Maxspect Jump Pompa DC MJ-DC6K Pierwsze wrażenie Mega i to co lubię cisza W porównaniu do wielu innych pomp które miałem to JUMP pobił wszystkie . Zwłaszcza że akwa mam obok łóżka i ma być cicho . Teraz co słyszę w szafce to jeszcze do wymiany Timery manualne ale też zostaną wymienione na elektroniczne . Pozdr.
 3. AnT

  AnT - zdjęcia

  I dla tego nie pokaże całości . Nie mam parcia .
 4. AnT

  AnT - zdjęcia

  Ze człowiek lubi takie "gwoździe " Ponad dwa miechy zabawy z szukaniem odpowiedniego miejsca dla "TRUPKÓW " Można że wiec że się udało, jak się odradza z kawałeczków . Na jednym mam teraz 4 mordki , na drugim na chwile obecną około 10 mordek . I tworzą się nowe . Fotki z teraz
 5. Ze człowiek lubi takie "gwoździe " Ponad dwa miechy zabawy z szukaniem odpowiedniego miejsca dla "TRUPKÓW " Można że wiec że się udało, jak się odradza z kawałeczków . Na jednym mam teraz 4 mordki , na drugim na chwile obecną około 10 mordek . I tworzą się nowe . Fotki z teraz AnT
 6. A.Pikachu https://www.coralfrag.es/es/corales-sps/7607808-acropora-pikachu.html
 7. AnT

  AnT - zdjęcia

  Euphyllia Cztery miesiące minęły i z szpileczki . Marzec Lipiec Tak , dokładnie to te niebieskie .
 8. Poprawiona już lista, niektórzy otrzymali zwrot zaliczki , więc z listy ich wyciąłem, ale jeszcze jest czas na zastanowienie i dopisanie się ponownie do zlotu. Wszystkich chętnych zapraszam do dopisywania się są jeszcze miejsca. Katani + Ania + Maciej pok. 3os, grill pt i sob - opłacone-jadę maqp + 2os. + ogórki , pokoj 3-osobowy, grill pt i sob - - opłacone -jadę kiflu + @krzlew + Inmar- pokój 3 os, grill piątek i sobota - opłacone Dla syna+żona+dzieciak 6lat+dzieciak 2lata na cały pobyt z grillem (apartament tym razem nie piaskowy tylko ten drugi ale zapomniałem nazwy- opłacone -jadę pokoje 2 osobowe: Alfik1980 + Diana- Pok.2os., grill Pt i Sob, - opłacone -jadę Jukos + Marzenka - Pok.2os., grill Pt i Sob, - opłacone -jadę KrisNH + Ewelinka + dzieciaczek- Pok.2os., grill Pt i Sob,- opłacone DarekB30+ Ula grill Pt i Sob, - opłacone -jadę Bartosz C + Iwona opłacone -jadę Sebastian B + żona -jadę pokoje jednoosobowe ekonomiczne: 9 pokoi Słony leszcz - pokój 1 os, grill piątek i sobota - opłacone. dadario -pokoj 1os, grill pt i sob, - opłacone -jadę Luigi - pok 1 osobowy ( jak nie będzie to do kogoś dołączę ) Grill pt i sob. Opłacone AnT - pok 1 os , grill Pt i Sob, - opłacone - jadę Nik@ pokój 1 os, grill pt i sob, - opłacone Roman.P1 os, grill pt i sob, - opłacone pokoje jedynki standard ,lub mieszkanie w dwójce. Chwialek - pok 1os , grill Pt i Sob, - opłacone.- jadę Nuclear1991 + Ola - pok 2-os., grill pt i sob - opłacone. (Przyjedziemy w piątek wieczorem)
 9. AnT

  AnT - zdjęcia

  Widzisz , jakie masz szczęscie ...
 10. AnT

  AnT - zdjęcia

  Nie ma czego, na razie trochę szkła .
 11. AnT

  AnT - zdjęcia

  Się porobiło . Ogólnie ma , prawie 2 tygodnie.
 12. Witam zakręconych w NP Taki fajny temat mi umknął Ja mam w akwa SPS /NP i jakoś dają rade . Cyrkulacja Tunze 3 x 6095 . 1 x 6055 - podpięte pod kontroler + 1x 6045 tak że wiec jakiś tam ruch wody jest , światło T5 - 2 x 54 blue W ,pienidło na pompie Tunze To tak z grubsza. p.s @Osmodeusz a jak tam acra dalej żyje , Np to swoją drogą .
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.