Jump to content

AnT

Szlachta Morska
 • Content Count

  500
 • Joined

 • Last visited

About AnT

 • Rank
  Anonymous

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnów/Małopolska
 • Akwarium
  za małe

Recent Profile Visitors

27073 profile views
 1. Witam . Sarcophyton - rozmnażanie naturalne w akwarium ? Ktoś coś ?
 2. Katalog produktów - ACES Sp. z o.o. LG95 Podpinam się
 3. Witam Wróciłem z Zlotu lampa nie świeci . Przed wyjazdem lampa nie świeciła rano zadzwoniłem na serwis ustawili zdalnie i wyszedłem . Miałem 30 minut do wyjścia . Teraz ten san numer . No normalnie jakaś MASAKRA Nowy sprzęt i same problemy od nowości . Ktoś coś pomoże ? Jakieś podpowiedzi . ===================== Był drugi temat bardziej rozpisany i został skasowany Można było połączyć lub przenieść .
 4. Witam Wróciłem z Zlotu lampa nie świeci . Przed wyjazdem lampa nie świeciła rano zadzwoniłem na serwis ustawili zdalnie i wyszedłem . Miałem 30 minut do wyjścia . Teraz ten san numer . No normalnie jakaś MASAKRA Nowy sprzęt i same problemy od nowości . Ktoś coś pomoże ? Jakieś podpowiedzi . Nie mogę zagara nawet ustawić . p.s Jak tu wspierać polskie firmy , no się zastanawiam . Dzwoniłem do żonki teraz , nie ma jej w domu teraz , wczoraj też nie świeciła - za***iscie . Wychodzi na to co przymnie ustawili zdalnie a potem - kibel . Teraz ją odpaliłem z telefonu ,ale to jakieś jaja . Po jakiego codziennie ustawiać mam ??? Z chmury nie łączy - nic nie działa tylko ręcznie z Android z kom. Jakieś jaja . Tylko czemu sama się wyłącza jak się nie rusza przy niej .
 5. Ale , woda to tylko z Lichenia
 6. 5 godzin zabawy ale się udało .
 7. Mam problem ? Może ktoś pobrać takie dwa pliki ? Pliki dla Althea T5 / Althea Hybrid - Strona główna zaawansowanej technologii (pacific-sun.eu) Jak komuś się uda to niech pisze , to podeśle mail do wysłania plików . Już dostałem dzięki
 8. Właśnie się zadrażniłem wywaliłem całe ustawienia . Wejdź na stronę pobierz instrukcje pdf . Quick_Start_Guide_Cloud_manual_EN_v3.pdf (pacific-sun.eu) i też tak dostałem na mail. Jasne , wywaliło mi nawet ustawienia lamy i tak ni huhuh się nie połączę przez komputer i nawet już przez kom. A miało być tak gładko Kocham to .
 9. Witam Rozumiem wszystko wysyłamy za granice itp . Ale jak już dajemy produkt na rodzinny rynek , to dajmy instrukcje w języku polskim nawet (gdyż) jest tylko dostępna w pliku pdf . ale angielski . Co najlepsze nawet nie mam instrukcji w opakowaniu tylko trzeba sobie pobrać . To nie można w naszym języku ojczystym , tylko wszędzie tylko angielski . To gdzie ja mieszkam czy w Polsce ? Tu mówimy i piszemy w języku Polskim . Po prostu mnie to przeraża .
 10. @chwialek po wczorajszej rozmowie od @jarex66 U siebie bym ciął tu masz gotowca . Max fluo . Złapany do zlotu do podstawki
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.