Jump to content

AnT

Szlachta Morska
 • Content Count

  531
 • Joined

 • Last visited

About AnT

 • Rank
  Anonymous

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnów/Małopolska
 • Akwarium
  za małe

Recent Profile Visitors

28025 profile views
 1. Zobaczymy za jakiś czas czy będą samosiejki.
 2. Euphyllia glabrescens i Fungia . Glabra zrobiła sobie dziś - jaja Fungia - były pytania skąd - wiec : Później i powoli sobie zmieniają kolor jaki ma "starsza"
 3. Tak czy siak , za dużo kombinowania . Ale niech działa jak najdłużej i oby się nie zawiesiło .
 4. Tyle razy ktoś się zalał a tu dalej temat jak bumerang . Proszenie się o kłopoty tylko . Ile razy słyszałem tak ,atak dwa zawory itp i ale zalało - czemu Nie ma czegoś takiego jak 100 % . Najprościej to przy projektowaniu Sumpa dodać przegrodę na wodę RO I tak dolewać raz na tydzień wodę . Tak że nawet jak pompa się zablokuje to tak sump to przyjemnie nic się nie stanie ,jak do tego się wyłączy obieg to i tak to zostanie w sumpie albo pompa na dolewaniu sie zepsuje to szybka wymiana choć mój stary aquael 400 już parę lat tak służy na ro . Wystarczy raz na tydzień dolać wodę do przegrody i tyle . Nawet jak jedziemy na wakacje to nic się nie dzieje , ta osoba co karmi rybki to mam popatrzeć czy jest woda jak nie to tylko to dodatkowo trochę dolać i tyle . Oczywiście jest niebezpieczeństwo że rozwalimy szybę sumpa przy dolewaniu wody .
 5. AnT

  Orphek or3

  Albo 2 x T5 przód /tył .
 6. U mnie w niecałe 400 L pływało 14sz Chromis Virdis i to bardzo długo i się tłukły.
 7. Wiec : jeśli można . Apogony które masz na liście , może być problem z krewetkami (oprócz Hispidus i Symbiotycznych ) sam miałem taki przypadek parę lat temu ,widziałem jak sobie trzymał krewetkę w 1/4 wystawała z pyska . Dlatego też może być dalszy problem z Eviota i Trima są małe wiec praktycznie jako pokarm dla tych wyżej ,ale mogę się mylić . Eviota i Trima , Gobiodon - to trzeba korali wiec okres zakupowy późniejszy , wiec się już połapiesz co z czym się gryzie Oprócz tego te wszystkie Apogony mogą się wytłuc i zostanie para - tak czy siak . Babki pływające w toni lubią pływać w stadach wiec , min. 6 szt Chromis virdis - tak samo , na noc chowają się w korale - fajny widoczek . Ale też tak przy takim akwa około 20 szt. Jak będzie mnie j będą osowiałe i chowały się po akwa widok marny Co do babek symbiotycznych + plus krewetki są na liście ale lepiej szukać parami na sklepach ,albo samemu dobierać . Parasemy - no cóż rozbójnik (ryba która gryzie rękę która ją karmi ) Hexa - bym sobie darował , tak samo jak i kraby . I oby się udało wszytko dostać z listy ,choć mało co z niej zostało . Pozdr .
 8. . Michał zobacz na większe akwa . i ile tam pokolcow śmiga. Tu sama drobnica .
 9. AnT

  Bordowe plamy

  Nie lepiej za pytać co jest dawane . Po szybach i pompach widać że za dużo. I jest efekt uboczny.
 10. AnT

  Czyje jajka

  Ślimaki - szalały
 11. Witam To nie lepiej się zastanowić jak zniwelować te rurówki z korala , nawet są już pod tkanką . Pozdrawiam .
 12. Wy tak na poważnie ? Czy z okazji święta ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.