Skocz do zawartości

Historia edycji

human_87

human_87

Również zostawiłbym chyba tak jak jest i tyle.

Choć, rozważyłbym oddzielenie kategorii Kupię od Sprzedam, gdyż z tym miałem problem sam. Wiele okazji, przeszło mi koło nosa, gdy chciałem skompletować pierwsze akwarium bo tylko czytałem "zarezerwowane" "priv"; W myśl zasady kto pierwszy ten kupuje, pierwsi byli Ci z odblokowanym dostępem do targowiska; Na priv też nie bardzo wiedziałem, czy jest sens pisać, gdy już coś jest zarezerwowane. Jednak nikt tutaj, nie poruszył takiej kwestii, ponieważ wszyscy skupili się na sprzedaży, więc pewnie taki problem nie dotyczy wielu. Dzisiaj już mnie on w ogóle nie dotyczy... ale gdybym miał coś zmieniać, to: Odblokowałbym dostęp do Kategorii Kupie sprzęt dla Wszystkich. (życie niekoniecznie)

Edit: chyba tego nie przemyślałem, bo tak się nie da chyba? aby komentowanie było odblokowane dla wszystkich  w dziele sprzedam, a tworzenie nowego tematu tak jak do tej pory; mam nadzieję, ze wszyscy mnie rozumieją... chciałem kupić i zapłacić z góry i nie mogłem oficjalnie tego robić... 

human_87

human_87

Również zostawiłbym chyba tak jak jest i tyle.

Choć, rozważyłbym oddzielenie kategorii Kupię od Sprzedam, gdyż z tym miałem problem sam. Wiele okazji, przeszło mi koło nosa, gdy chciałem skompletować pierwsze akwarium bo tylko czytałem "zarezerwowane" "priv"; W myśl zasady kto pierwszy ten kupuje, pierwsi byli Ci z odblokowanym dostępem do targowiska; Na priv też nie bardzo wiedziałem, czy jest sens pisać, gdy już coś jest zarezerwowane. Jednak nikt tutaj, nie poruszył takiej kwestii, ponieważ wszyscy skupili się na sprzedaży, więc pewnie taki problem nie dotyczy wielu. Dzisiaj już mnie on w ogóle nie dotyczy... ale gdybym miał coś zmieniać, to: Odblokowałbym dostęp do Kategorii Kupie sprzęt dla Wszystkich. (życie niekoniecznie)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.