Skocz do zawartości
mati21

Quadricolor cudowne rozmnożenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam w akwarium ukwiała quadri czerwonego wielkości męskiej dłoni, dzielił się już kilka razy i zawsze na dwie połowy.

Nie było mnie 2 tygodnie w domu( akwarium zajmował się brat) i to co zobaczyłem dziś mnie zaskoczyło, mały quadri wielkości 5 złotówki siedzi sobie na piasku.

Przez ostatnie 2 mce nie kupowałem żadnych szczepek więc nie mógł przyjść z zewnątrz.

Skąd mógł się taki maluszek wziąć? 

Miał ktoś podobny przypadek?

Pozdrawiam 

Mateusz

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, mati21 napisał:

 dzielił się już kilka razy i zawsze na dwie połowy.

dawno był ostatni podział ? może podzielił się na więcej niż 2 sztuki - to się często zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 mce temu. Duży siedzi tam gdzie siedział i nie widać po nim aby sie podzielił, widac ze ten gdzieś musiał w cieniu siedzieć bo jest jasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj raz podzielil sie na dwa duze i jednego takiego podobnego malucha szybko wszystkie znalazly nowy dom. Moze gdzies sie uchowal w skale a teraz wyszedl pokazac sie.

A raz mialem tak ze sie podzielil na 4 i nawet nie wiedzialem bo wszystkie siedzialy w jednym miejscu i nie bylo widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ra po podziale weszedl w pompę, zostało z dużego ukwiała cośwłaśnie takiego małego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy poprzednich malych zbiornikach jak sie uczylem to ciagle mialem ukwialy w pompach ale wtedy nie mialem pojecia np o Testach w tym duzym ani razu nie mialem takiej akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pompy nie wpadł napewno, czyli przy poprzednim podziale musiał odpaść mały kawałeczek i sie schował bo innego wytłumaczenia nie ma.

Maluch juz znalazł sobie miejsce na skale i zaczyna nabierac kolorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.