Jump to content

mati21

Klubowicz
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zakopane
 • Akwarium
  200l+sump

Recent Profile Visitors

2328 profile views
 1. Lekarz rodzinny Ci przepisze tylko poproś o flukofast 150 lub 200mg. Kosztuje ok 30-35zl
 2. Ja polecam h2ocean. Używam lata i sobie chwalę.
 3. W mix było 2 szt duże ok 30 X 20-25 z 10szt 20x20 różne kształty, i wiele mniejszych. Nie licząc najmniejszych to ok 20 kawałków było
 4. Przepłukałem pod prysznicem z kurzu i odrazu do akwarium. Przy starcie było trochę okrzemkow, ale żadnych glonów czy innych przygód brak. Mi 20 kg mix starczyło na akwarium 90x60x60, choć i tak cześć wylądowała w sumpie.
 5. Ja polecam arka my reef rocks. Mam ją i zero problemów.
 6. Cześć. Jak dla mnie to pod takie małe akwarium tylko stelaż metalowy z profila 20x20 lub 25x25. Jak chcesz takie coś jak ze zdjęcia. Jak zabudowujesz to możesz zrobić drewniany. Ostatni drewniany mialem zrobiony z kantowki 30x40mm i stało na nim 200l akwarium, także z masywnością kantówek nie przesadzaj. Obecnie mam stalowy z profila 30x30 i 300l akwarium, wygląda lekko i miejsca pod akwarium jest dużo. Jak sobie policzysz to się okaże że stalowy jest tańszy.
 7. W akwa-marin mają 3 szt żółtych
 8. Nie ukrywam że właśnie cena mnie skusiła Widziałem ja wcześniej w sklepie więc nie miałem obaw co przyjdzie
 9. Niedługo zmieniam skałę i zakupiłem pudełko 20kg arka my reef rock mix ,jest to to samo co dd aquascape. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, dużo różnych kawałków, skała lekka i pełna zakamarków, trzeba ją opłukać bo jest dużo pyłu. Wiem że jest bezproblemowa przy starcie ( nie oddaje nic do wody) i po kilku miesiącach masz piękną fioletową skałę.
 10. Później miałem maxspect rsx 150, fajna lampa ale czegoś mi brakowało, obecnie od roku mam hybryde 50w rb + 4x24w t5 i to jest najlepsza lampa jak dla mnie.
 11. Miałem kessila a360x jakieś pół roku. Jest mniejszy od 360we, posiada dodatkowe kanały: czerwony,zielony, cyjan,fiolet, trochę głośny, wiatrak chodzi cały czas, łatwe sterowanie, fajne bliki, szeroki kąt świecenia. Niestety nie podobał mi się kanał biały, był mdły.
 12. Z ledami to tak jest. Dla nas wygląda że jest ciemno to dajemy więcej a dla korali to już za dużo. Resztę pozostaje czekać aż wszystko wróci do normy.
 13. Skracanie świecenia nie da nic. Trzeba świecić normalnie tylko zmniejszyć moc lampy. Żeby korale wróciły do kolorów i wzrostu potrzeba ze 3 tyg więc cierpliwości.
 14. To ukwiał majano. Szybko się dzielą
 15. Cześć. Jeżeli ma szkielet wapienny to nic jej nie będzie i możesz ja przykleić gdzie będziesz chciał, miałem podobna sytuacje i rośnie sobie dalej
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.