Skocz do zawartości

Historia edycji

elespero

elespero

Heja.

Jak niektórzy wiedzą nie dawno urodził mi się syn. Zaczyna go interesować wszystko co się rusza, telewizor akwarium itp.

Telewizor to zło, może leżeć dwie godziny i patrzeć. Lecz później nie chce spać, za dużo bodźców i jest nerwowy. Zmieniający się obraz, błyski. Po tym dzieci są nerwowe później.

 

I teraz się tak zastanawiam co ze światłem z akwarium?!

Niby nic tam się tak diametralnie nie zmienia i nie mruga, ale samo niebieskie światło czy może działać negatywnie?

Z miłą chęcią kładlibyśmy go przed szybą i niech sobie ogląda ( cisza i chwilę spokoju :D ), w słodkim nie ma problemu, to światło jest inne.

Ale czy w morskim będzie to bezpieczne?

elespero

elespero

Heja.

Jak niektórzy wiedzą nie dawno urodził mi się syn. Zaczyna go interesować wszystko co się rusza, telewizor akwarium itp.

Telewizor to zło, lecz może leżeć dwie godziny i patrzeć. Lecz później nie chce spać, za dużo bodźców i jest nerwowy. Zmieniający się obraz, błyski. Po tym dzieci są nerwowe później.

 

I teraz się tak zastanawiam co ze światłem z akwarium?!

Niby nic tam się tak diametralnie nie zmienia i nie mruga, ale samo niebieskie światło czy może działać negatywnie?

Z miłą chęcią kładlibyśmy go przed szybą i niech sobie ogląda ( cisza i chwilę spokoju :D ), w słodkim nie ma problemu, to światło jest inne.

Ale czy w morskim będzie to bezpieczne?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.