Skocz do zawartości

Historia edycji

Sqr3byk

Sqr3byk

Dziękuję Wam ślicznie za odpowiedzi. Prostujac,  akwarium nie będzie wisiało poza blatem po otwarciu drzwiczek, zostawiam obwudke dookoła z płyty meblowej w kolorze, będzie mocno przykrecona, chciałem tylko uzyskać efekt zlicowania. Nie odwazylbym się wystawienia krawędzi akwarium o 18 mm poza blat. Jedyne czego się właśnie obawiam to dziecko, żeby gdzieś nie tracili o krawędź głową. Kurczę z wielkością dolewki to już dolepilem to na siłę,  nie mam więcej miejsca. Chyba że zrobię zbiornik w kształcie "L" . 

Panowie jakieś sugestie co do skały? sucha fiji czy zywa, mogę je kupić w podobnych pieniądzach. 

Sqr3byk

Sqr3byk

Dziękuję Wam ślicznie za odpowiedzi. Prostujac,  akwarium nie będzie wisiało poza blatem po otwarciu drzwiczek, zostawiam obwudke dookoła z płyty meblowej w kolorze, będzie mocno przykrecona, chciałem tylko uzyskać Edek zlicowania. Nie odwazylbym się wystawienia krawędzi akwarium o 18 mm poza blat. Jedyne czego się właśnie obawiam to dziecko, żeby gdzieś nie tracili o krawędź głową. Kurczę z wielkością dolewki to już dolepilem to na siłę,  nie mam więcej miejsca. Chyba że zrobię zbiornik w kształcie "L" . 

Panowie jakieś sugestie co do skały? sucha fiji czy zywa, mogę je kupić w podobnych pieniądzach. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.