Skocz do zawartości

Historia edycji

Sqr3byk

Sqr3byk

No nic, komin przyklejony, zrobiłem to dokładnie odwrotnie, czyli solidnie przyklejona folia na całą tylną ściankę, wklejony grzebień. Połączenie między grzebieniem a folią solidnie zaciągnąłem sylikonem. Na folię przyklejony komin, daje to oczywiście rewelacyjny efekt czarnej ściany, nie widać komina, nie widać nic. Widziałem mnóstwo zdjęć gdzie całe plecy akwarium były czarne, więc, siłą rzeczy komin musiał być klejony na folię. Niestety wersja bardziej pewna ma dla mnie jeden solidny mankament, patrząc na akwarium dokładnie na wprost, na tylnej ścianie widać by było krawędzie komina, który dodatkowo od lampy świecił by się jak choinka.

Sqr3byk

Sqr3byk

No nic, komin przyklejony, zrobiłem to dokładnie odwrotnie, czyli solidnie przyklejona folia na całą tylną ściankę, wklejony grzebień. Połączenie między grzebieniem a folią solidnie zaciągnąłem sylikonem. Na folię przyklejony komin, daje to oczywiście rewelacyjny efekt czarnej ściany, nie widać komina, nie widać nic. Widziałem mnóstwo zdjęć gdzie całe plecy akwarium były czarne, więc, siłą rzeczy komin musiał być klejony na folię. Niestety wersja bardziej pewna ma dla mnie jeden solidny mankament, patrząc na akwarium dokładnie na wprost, na tylnej ścianie widać by było krawędzie komina, który dodatkowo od lampy swielilby się jak choinka.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.