Skocz do zawartości

Historia edycji

dla syna

dla syna

Jak teściowi uruchamiałem solniczkę (w obiegu 100l) to rodi szło w butelki 5l po wodzie żywca. Jedną wlewałem do zbiornika posoloną, drugą on mieszał wsypując już określoną ilość soli i ilość rodi, a jak skończył mieszać to sprawdzałem refraktometrem zasolenie i znowu wlewałem. Taki uproszczony schemat pracy na taśmie produkcyjnej. 100l zrobione w około 30-35min. No i po dwa browary wypiliśmy w tym czasie. Wcześniej ułożyłem skałę i piach. Nic się nie zburzyło a woda była klarowna po godzinie uruchomienia systemu. Myślę że do 500l spokojnie tak można się bawić. I krzynkę piwa do tego. 

dla syna

dla syna

Jak teściowi uruchamiałem solniczkę (w obiegu 100l) to rodi szło w butelki 5l po wodzie żywca. Jedną wlewałem do zbiornika, drugą on mieszał wsypując już określoną ilość soli i ilość rodi, a jak skończył mieszać to sprawdzałem refraktometrem zasolenie i znowu wlewałem. Taki uproszczony schemat pracy na taśmie produkcyjnej. 100l zrobione w około 30-35min. No i po dwa browary wypiliśmy w tym czasie. Wcześniej ułożyłem skałę i piach. Nic się nie zburzyło a woda była klarowna po godzinie uruchomienia systemu. Myślę że do 500l spokojnie tak można się bawić. I krzynkę piwa do tego. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.