Skocz do zawartości

Historia edycji

new-age

new-age

Cześć. 

Ostatnio zmagam się z chorobskiem zwanym Velvet. A zaczęło się z zakupem Yellow Tang, a ze nie zrobiłem  kwarantanny, za ten błąd zapłaciłem najwyższa cenę, Yellow odszedł na wieczna rafę,  pomimo, ze zacząłem wczesne leczenie miedzią i Ich-x. Przy pierwszych objawach sprzedawca w sklepie zapewniał mnie, ze to „Ich” i wszystko po miedzi wróci do normy, a tu d...a.  Yellow padł , to złapało błazna, dwa dni podawałem miedź, zero poprawy, cała obsypana, dopiero jak podałem, moim zdaniem skuteczny lek na Velvet „Chloroquine Phosphate” choroba z dnia na dzień się cofa, błazen chętnie przyjmuje pokarm i z setek krost zostało kilka. Cała kuracja prowadzona w zbiorniku kwarantannowym, jest to mój stary, mały zbiornik który miałem na początku z dojrzała biologia. 

Mam mała nauczkę, wszystko co zostanie kupione, obowiązkowa kwarantanna. Póki co, błazny zostają 2.5 miesiąca w osobnym zbiorniku, a główne akwarium będzie miało czas na pozbycie się niechcianego gościa, czyli na zamknięcie cyklu życia, coś koło 76 dni. 

Piasek narazie zostaje, zobaczymy co będzie.

Pzdr

e18976eb57f201e5med.jpg

ae5663a1df7a6d91med.jpg

986a098f6334f8b0med.jpg

789e67bd799c831bmed.jpg

ca094e803f697eadmed.jpg

7d742aabbedd9f1amed.jpg

688e5a1d40e42183med.jpg

new-age

new-age

Cześć. 

Owtatnio zmagam się z chorobskiem zwanym Velvet. A zaczęło się z zakupem Yellow Tang i nie zrobieniem kwarantanny, za ten błąd zapłaciłem najwyższa cenę, Yellow odszedłeś na wieczna rafę,  pomimo, ze zacząłem wczesne leczenie miedzią i Ich-x. Przy pierwszych objawach sprzedawca w sklepie zapewniał mnie, ze to „Ich” i wszystko po miedzi wróci do normy, a tu d...a.  Yellow odszedłeś, to złapało błazna samice, dwa dni podawałem miedź, zero poprawy, cała obsypana wysypka, dopiero jak podałem, moim zdaniem, skuteczny lek na Velvet „Chloroquine Phosphate” choroba z dnia na dzień się cofa, błazen chętnie przyjmuje pokarm i z setek krost zostało kilka. Cała kuracja prowadzona w zbiorniku kwarantannowym, jest to mój stary, mały zbiornik który miałem na początku z dojrzała biologia. 

Mam mała nauczkę, wszystko co zostanie kupione, obowiązkowa kwarantanna. Póki co, błazny zostają 2.5 miesiąca w osobnym zbiorniku, a główne akwarium będzie miało czas na pozbycie się niechcianego gościa, czyli na zamknięcie cyklu życia, coś koło 76 dni. 

Piasek narazie zostaje, zobaczymy co będzie.

Pzdr

e18976eb57f201e5med.jpg

ae5663a1df7a6d91med.jpg

986a098f6334f8b0med.jpg

789e67bd799c831bmed.jpg

ca094e803f697eadmed.jpg

7d742aabbedd9f1amed.jpg

688e5a1d40e42183med.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.