Skocz do zawartości

Historia edycji

anney

anney

24 minutes ago, @Beti said:

warto robic fotki,

za np 2lata pokażesz relację tu na fotum jak przebiegał proces dojrzewania i powstawania życia akwarium:smile_wink:

Pozwolę sobie obserwować temat Aniu:-) 

bedzie mi bardzo milo i bede wszystko meldowac :icon_wink:

@Nik@

54 minutes ago, Nik@ said:

 

a co do dzieci, to jeśli są w domu maluchy faktycznie warto zabezpieczyć dostep do akwarium. Raz czytałam, że wnuczek jednego z forumowiczow wsypał wszystkie pokarmy, jakie znalazł, co zakończyło się śmiercią całego akwarium, inne dziecko wlało płynu do kąpieli, żeby rybki wykąpać, były też jakieś zabawki wrzucone czy klucze. 

bedzie siatka na calej powierzchni.  moi chlopcy to juz nastolatki, a corka do tej pory slodkowodnego nie ruszala (a mam je w zasadzie od jej urodzenia) wiec mam cicha nadzieje,ze tak zostanie i z tym.   jedzenie dla ryb mam zawsze schowane (dla tropikalnych tez jest poza zasiegiem) wiec jedno zmartwienie mniej, ale o kluczach nie pomyslalam, choc naprawde mam nadzieje,ze nie bedzie go ruszac (oprocz calowania-bo z tropikalnymi tez sie codziennie wita i zegna ;) ) 

anney

anney

19 minutes ago, @Beti said:

warto robic fotki,

za np 2lata pokażesz relację tu na fotum jak przebiegał proces dojrzewania i powstawania życia akwarium:smile_wink:

Pozwolę sobie obserwować temat Aniu:-) 

bedzie mi bardzo milo i bede wszystko meldowac :icon_wink:

@Nik@

49 minutes ago, Nik@ said:

 

a co do dzieci, to jeśli są w domu maluchy faktycznie warto zabezpieczyć dostep do akwarium. Raz czytałam, że wnuczek jednego z forumowiczow wsypał wszystkie pokarmy, jakie znalazł, co zakończyło się śmiercią całego akwarium, inne dziecko wlało płynu do kąpieli, żeby rybki wykąpać, były też jakieś zabawki wrzucone czy klucze. 

bedzie siatka na calej powierzchni.  moi chlopcy to juz nastolatki, a corka do tej  slodkowodnego nie ruszlaa (a mam je w zasadzie od jej urodzenia) wiec mam cicha nadzieje,ze tak zostanie i z tym.   jedzenie dla ryb mam zawsze schowane (dla tropikalnych tez jest poza zasiegiem) wiec jedno zmartwienie mniej, ale o kluczach nie pomyslalam, choc naprawde mam nadzieje,ze nie bedzie go ruszac (oprocz calowania-bo z tropikalnymi tez sie codziennie wita i zegna ;) ) 

anney

anney

5 minutes ago, @Beti said:

warto robic fotki,

za np 2lata pokażesz relację tu na fotum jak przebiegał proces dojrzewania i powstawania życia akwarium:smile_wink:

Pozwolę sobie obserwować temat Aniu:-) 

bedzie mi bardzo milo i bede wszystko meldowac :icon_wink:

 

46 minutes ago, Nik@ said:

 

a co do dzieci, to jeśli są w domu maluchy faktycznie warto zabezpieczyć dostep do akwarium. Raz czytałam, że wnuczek jednego z forumowiczow wsypał wszystkie pokarmy, jakie znalazł, co zakończyło się śmiercią całego akwarium, inne dziecko wlało płynu do kąpieli, żeby rybki wykąpać, były też jakieś zabawki wrzucone czy klucze. 

bedzie siatka na calej powierzchni.  moi chlopcy to juz nastolatki, a corka do tej  slodkowodnego nie ruszlaa (a mam je w zasadzie od jej urodzenia) wiec mam cicha nadzieje,ze tak zostanie i z tym.   jedzenie dla ryb mam zawsze schowane (dla tropikalnych tez jest poza zasiegiem) wiec jedno zmartwienie mniej, ale o kluczach nie pomyslalam, choc naprawde mam nadzieje,ze nie bedzie go ruszac (oprocz calowania-bo z tropikalnymi tez sie codziennie wita i zegna ;) ) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.