Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

6 minut temu, Słony leszcz napisał:

A może to sprzedający próbował naciągnąć i wyłudzić kasę za niezamówiony towar? Jak na razie znamy tylko jedna wersję. Dlatego warto wstrzymać się ze "złodziejami" (pamiętaj, że forum nie daje anonimowości i ktoś może Cię np pozwać cywilnie za takie stwierdzenia). Nie mówiąc już o "betonowym kasku" czy innych propozycjach tego typu, bo to się w żadnych granicach dyskusji nie mieści.

Mam doświadczenia z sądami ... niedawno wygrałem sprawę ze strażą wiejska. Poza tym kolega @bober6662 rozpisał dość jasno sytuację wykazał ze swojej strony chęć dogadania się. A ten drugi jak na moje palił glupa. Nie jedną taka sytuację w swoim życiu widziałem...

 

Dodatkowo zwróć uwagę na to, że jeden i drugi użytkownik maja możliwość wypowiedzenia się. Jeden z niej nie skorzystał i nie jest to poszkodowany...
Czy ten drugi skorzysta to się okażę. Dochodzę do wniosku, że w strefie publicznej takie zachowania są zbyt słabo piętnowane. Przecież on jest tylko oskarżony czy tam pomówiony o ten czyn... Zobaczcie drodzy koledzy jak zostali potraktowani kierowcy z Polski na Słowacji Ci od wypadku. Nikt tam nie bawil sie w cenzure pokazali ich w całej okazałości, a w Polsce? Cenzura...

sith114

sith114

1 minutę temu, Słony leszcz napisał:

A może to sprzedający próbował naciągnąć i wyłudzić kasę za niezamówiony towar? Jak na razie znamy tylko jedna wersję. Dlatego warto wstrzymać się ze "złodziejami" (pamiętaj, że forum nie daje anonimowości i ktoś może Cię np pozwać cywilnie za takie stwierdzenia). Nie mówiąc już o "betonowym kasku" czy innych propozycjach tego typu, bo to się w żadnych granicach dyskusji nie mieści.

Mam doświadczenia z sądami ... niedawno wygrałem sprawę ze strażą wiejska. Poza tym kolega @bober6662 rozpisał dość jasno sytuację wykazał ze swojej strony chęć dogadania się. A ten drugi jak na moje palił glupa. Nie jedną taka sytuację w swoim życiu widziałem...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.