Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

12 godzin temu, bober6662 napisał:

Salony leszczu nie jesteś tutaj zbyt długo...co?

Kiedyś było i inaczej,nie było tu takich jak ty...pseudo akwarystów z 30litrowym akwarium.Nie ubliżając tym co mają fajne 30stki.

Więc odpuść sobie nabijanie postów w każdym temacie.

Napisałem tu nie dla ciebie tylko dla tych co są tu od nastu lat i żyją trochę innymi zasadami niż ty.

I błagam nie odpisuj...

A ja jednak odpiszę.

Jakby mi "szlachta" tak napisała to pewnie bym siedział cicho. Albo któryś z modów. Ale ani Twój staż na forum nie powala, ani Twoja aktywność (ostatnio głównie targowisko i oczywiście tenże temat pod tytułem "dziecko mnie okradło"). Poważnie, jest wiele osób z "nowszą" datą rejestracji, które piszą dużo sensowniej do Ciebie. A teksty "Kiedyś było i inaczej,nie było tu takich jak ty"? Weź się zapisz do klubu seniora i tam wspominaj jak to było za "Twoich czasów". Jak czytam stare tematy, to przede wszystkim niema tam takiego pierniczenia jak Twoje. I to dyżurne "nabijanie postów"... Gdzieś mam licznik postów, bo nie jestem tu dla targowiska, czy dla uznania gości Twojego pokroju, dla których wartość człowieka sprowadza się do daty rejestracji i liczników postów. Straszne musiałeś mieć parcie na sprzedanie tej pompy, że wysłałeś ją baz kasy, bez dogadania transakcji, gościowi który staż ma nawet mniejszy niż mój (a przecież ludźmi z moim stażem gardzisz) i licznik postów = 0. Czyli co? "Nowi" fe, ale trochę kasy wyciągnąć od niego, to już ok?

Co do zasad "którymi żyję"... Jak byś mi wysłał towar bez uzgodnienia tego ze mną, to następnego dnia zgłosił bym to policji jako próbę wyłudzenia zamiast urządzać telenowelę na forum. I nawet bym sekundy nie tracił na gadanie z takim cwaniaczkiem, jak. No, może zgłosił bym modom taki wybryk, co by Cię zbanowali (za wciskanie na siłę towaru czy za towar niezgodny z opisem) dla bezpieczeństwa innych.

Skoro to forum już tak strasznie Ci nie pasuje, to weź się wypisz i dołącz do frustraci.pl, albo alejestemzajebisty.com. Tam na pewno znajdziesz zrozumienie i wsparcie.

Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru z własnym samozadowoleniem, panie Bobrze:clowning

A, i jeszcze taki detal. Kultura i zasady języka polskiego nakazują pisać zaimki zwrotne z wielkiej litery, jeśli się do kogoś zwracasz. Właśnie dlatego wszędzie pisałem "Ty", "Ci", "Twój", zamiast "ty", "ciebie", "ty". Trochę tak związane z zasadami którymi żyję, ale pewnie i tak nie zrozumiesz.

55 minut temu, Paragon napisał:

co nowi to bardziej spięci jak gumka w majtkach kapitana tonącego titanica

No daj spokój. Nowy to nowy, ale teksty w stylu "kiedyś to było inaczej" i tym podobne piernicze biadolenia... Coś nie po mojej myśli, czy argumenty mi się kończą, to zaraz "dawniej to było inaczej...". Co to kurna, wojsko? Fala jakaś? "Młodzi" i "Starzy"? Nie mówiąc o tym że Ty Leszek też dla pana Bobra chyba też kwalifikujesz się na zakałę tego forum z datą 2015. Może pan Bober by wrzucił tabelkę jakąś, które roczniki są cacy, a które fe. A nie, bo to jeszcze pojemność akwarium ma znaczenie. To by taka macierz dwu wymiarowa musiała być... Paranoja jakaś.

Słony leszcz

Słony leszcz

12 godzin temu, bober6662 napisał:

Salony leszczu nie jesteś tutaj zbyt długo...co?

Kiedyś było i inaczej,nie było tu takich jak ty...pseudo akwarystów z 30litrowym akwarium.Nie ubliżając tym co mają fajne 30stki.

Więc odpuść sobie nabijanie postów w każdym temacie.

Napisałem tu nie dla ciebie tylko dla tych co są tu od nastu lat i żyją trochę innymi zasadami niż ty.

I błagam nie odpisuj...

A ja jednak odpiszę.

Jakby mi "szlachta" tak napisała to pewnie bym siedział cicho. Albo któryś z modów. Ale ani Twój staż na forum nie powala, ani Twoja aktywność (ostatnio głównie targowisko i oczywiście tenże temat pod tytułem "dziecko mnie okradło"). Poważnie, jest wiele osób z "nowszą" datą rejestracji, które piszą dużo sensowniej do Ciebie. A teksty "Kiedyś było i inaczej,nie było tu takich jak ty"? Weź się zapisz do klubu seniora i tam wspominaj jak to było za "Twoich czasów". Jak czytam stare tematy, to przede wszystkim niema tam takiego pierniczenia jak Twoje. I to dyżurne "nabijanie postów"... Gdzieś mam licznik postów, bo nie jestem tu dla targowiska, czy dla uznania gości Twojego pokroju, dla których wartość człowieka sprowadza się do daty rejestracji i liczników postów. Straszne musiałeś mieć parcie na sprzedanie tej pompy, że wysłałeś ją baz kasy, bez dogadania transakcji, gościowi który staż ma nawet mniejszy niż mój (a przecież ludźmi z moim stażem gardzisz) i licznik postów = 0. Czyli co? "Nowi" fe, ale trochę kasy wyciągnąć od niego, to już ok?

Co do zasad "którymi żyję"... Jak byś mi wysłał towar bez uzgodnienia tego ze mną, to następnego dnia zgłosił bym to policji jako próbę wyłudzenia zamiast urządzać telenowelę na forum. I nawet bym sekundy nie tracił na gadanie z takim cwaniaczkiem, jak. No, może zgłosił bym modom taki wybryk, co by Cię zbanowali (za wciskanie na siłę towaru czy za towar niezgodny z opisem) dla bezpieczeństwa innych.

Skoro to forum już tak strasznie Ci nie pasuje, to weź się wypisz i dołącz do frustraci.pl, albo alejestemzajebisty.com. Tam na pewno znajdziesz zrozumienie i wsparcie.

Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru z własnym samozadowoleniem, panie Bobrze:clowning

A, i jeszcze taki detal. Kultura i zasady języka polskiego nakazują pisać zaimki zwrotne z wielkiej litery, jeśli się do kogoś zwracasz. Właśnie dlatego wszędzie pisałem "Ty", "Ci", "Twój", zamiast "ty", "ciebie", "ty". Trochę tak związane z zasadami którymi żyję, ale pewnie i tak nie zrozumiesz.

54 minuty temu, Paragon napisał:

co nowi to bardziej spięci jak gumka w majtkach kapitana tonącego titanica

No daj spokój. Nowy to nowy, ale teksty w stylu "kiedyś to było inaczej" i tym podobne piernicze biadolenia... Coś nie po mojej myśli, czy argumenty mi się kończą, to zaraz "dawniej to było inaczej...". Co to kurna, wojsko? Fala jakaś? "Młodzi" i "Starzy"? Nie mówiąc o tym że Ty Leszek też dla pana Bobra chyba też kwalifikujesz się na zakałę tego forum z datą 2015. Może pan Bober by wrzucił tabelkę jakąś, które roczniki są cacy, a które fe. A nie, bo to jeszcze pojemność akwarium ma znaczenie. To bym taka macierz dwu wymiarowa musiała być... Paranoja jakaś.

Słony leszcz

Słony leszcz

11 godzin temu, bober6662 napisał:

Salony leszczu nie jesteś tutaj zbyt długo...co?

Kiedyś było i inaczej,nie było tu takich jak ty...pseudo akwarystów z 30litrowym akwarium.Nie ubliżając tym co mają fajne 30stki.

Więc odpuść sobie nabijanie postów w każdym temacie.

Napisałem tu nie dla ciebie tylko dla tych co są tu od nastu lat i żyją trochę innymi zasadami niż ty.

I błagam nie odpisuj...

A ja jednak odpiszę.

Jakby mi "szlachta" tak napisała to pewnie bym siedział cicho. Albo któryś z modów. Ale ani Twój staż na forum nie powala, ani Twoja aktywność (ostatnio głównie targowisko i oczywiście tenże temat pod tytułem "dziecko mnie okradło"). Poważnie, jest wiele osób z "nowszą" datą rejestracji, które piszą dużo sensowniej do Ciebie. A teksty "Kiedyś było i inaczej,nie było tu takich jak ty"? Weź się zapisz do klubu seniora i tam wspominaj jak to było za "Twoich czasów". Jak czytam stare tematy, to przede wszystkim niema tam takiego pierniczenia jak Twoje. I to dyżurne "nabijanie postów"... Gdzieś mam licznik postów, bo nie jestem tu dla targowiska, czy dla uznania gości Twojego pokroju, dla których wartość człowieka sprowadza się do daty rejestracji i liczników postów. Straszne musiałeś mieć parcie na sprzedanie tej pompy, że wysłałeś ją baz kasy, bez dogadania transakcji, gościowi który staż ma nawet mniejszy niż mój (a przecież ludźmi z moim stażem gardzisz) i licznik postów = 0. Czyli co? "Nowi" fe, ale trochę kasy wyciągnąć od niego, to już ok?

Co do zasad "którymi żyję"... Jak byś mi wysłał towar bez uzgodnienia tego ze mną, to następnego dnia zgłosił bym to policji jako próbę wyłudzenia zamiast urządzać telenowelę na forum. I nawet bym sekundy nie tracił na gadanie z takim cwaniaczkiem, jak. No, może zgłosił bym modom taki wybryk, co by Cię zbanowali (za wciskanie na siłę towaru czy za towar niezgodny z opisem) dla bezpieczeństwa innych.

Skoro to forum już tak strasznie Ci nie pasuje, to weź się wypisz i dołącz do frustraci.pl, albo alejestemzajebisty.com. Tam na pewno znajdziesz zrozumienie i wsparcie.

Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru z własnym samozadowoleniem, panie Bobrze:clowning

A, i jeszcze taki detal. Kultura i zasady języka polskiego nakazują pisać zaimki zwrotne z wielkiej litery, jeśli się do kogoś zwracasz. Właśnie dlatego wszędzie pisałem "Ty", "Ci", "Twój", zamiast "ty", "ciebie", "ty". Trochę tak związane z zasadami którymi żyję, ale pewnie i tak nie zrozumiesz.

43 minuty temu, Paragon napisał:

co nowi to bardziej spięci jak gumka w majtkach kapitana tonącego titanica

No daj spokój. Nowy to nowy, ale teksty w stylu "kiedyś to było inaczej" i tym podobne piernicze biadolenia... Coś nie po mojej myśli, czy argumenty mi się kończą, to zaraz "dawniej to było inaczej...". Co to kurna, wojsko? Fala jakaś? "Młodzi" i "Starzy"? Nie mówiąc o tym że Ty Leszek też dla pana Bobra chyba kwalifikujesz się chyba na zakałę tego forum z datą 2015. Może pan Bober by wrzucił tabelkę jakąś, które roczniki są cacy, a które fe. A nie, bo to jeszcze pojemność akwarium ma znaczenie. To bym taka macierz dwu wymiarowa musiała być... Paranoja jakaś.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.