Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

1 godzinę temu, Paragon napisał:

słowo stary nowy będzie zastąpione i będziemy od dzisiaj pisać nie wyglądasz na 2tyś postow dałbym Ci najwyżej 500

No ja nie ukrywam, że jestem "leszcz" słony. Ale takie teksty, że jestem zakałą tego forum, bo nie mam 2012 i 2k postów na koncie? Po to tu jestem, żeby zdobyć wiedzę. A że kurde czasem coś napiszę, to co? Rozstrzelać? Zamknąć forum na 2012? A proszą pana Bobra bardzo. Oficjalnie zgadzam się, żeby moje posty nie liczyły się do żadnego licznika, jeśli tak to kogoś boli. Bym wprowadził limit 48 postów na miesiąc, żeby po 6 latach (2018-2012) mieć te 3424. nie więcej. Bo więcej to nabijanie postów. Mniej - to cacy akwarysta.

Godzinę temu, AnT napisał:

Już naprawde nie macie o czym pisać 

Stary/nowy 

Szlachta - to już lecicie po bandzie 

Do tego mod. wciągacie

W sumie nie wiem, za co dokładnie ta "szlachta", ale jak widzę Twój zbiornik, czy innych "szlachciców" to jednak coś w tym jest. A jak jak mi jakiś Bober wygarnia po stażu i litrażu, to przepraszam... A modzi? Po to poniekąd są żeby ich wciągać. Jak dla mnie, jedna ze stron sporu powinna dostać bana, baz zasłaniania się pkt 11 regulaminu. Albo jest wałek na targowisku, albo go nie ma. Choć osobiście to już własne wnioski wyciągnąłem i wiem już od kogo nic nie kupię (a nuż mi coś przyśle bez pytania, jak o coś zapytam na PW).

 

Słony leszcz

Słony leszcz

Godzinę temu, Paragon napisał:

słowo stary nowy będzie zastąpione i będziemy od dzisiaj pisać nie wyglądasz na 2tyś postow dałbym Ci najwyżej 500

No ja nie ukrywam, że jestem "leszcz" słony. Ale takie teksty, że jestem zakałą tego forum, bo nie mam 2012 i 2k postów na koncie? Po to tu jestem, żeby zdobyć wiedzę. A że kurde czasem coś napiszę, to co? Rozstrzelać? Zamknąć forum na 2012? A proszą pana Bobra bardzo. Oficjalnie zgadzam się, żeby moje posty nie liczyły się do żadnego licznika, jeśli tak to kogoś boli. Bym wprowadził limit 48 postów na miesiąc, żeby po 6 latach (2018-2012) mieć te 3424. nie więcej. Bo więcej to nabijanie postów. Mniej - to cacy akwarysta.

Godzinę temu, AnT napisał:

Już naprawde nie macie o czym pisać 

Stary/nowy 

Szlachta - to już lecicie po bandzie 

Do tego mod. wciągacie

W sumie nie wiem, za co dokładnie ta "szlachta", ale jak widzę Twój zbiornik, czy innych "szlachciców" to jednak coś w tym jest. A jak jak mi jakiś Bober wygarnia po stażu i litrażu, to przepraszam... A modzi? Po to poniekąd są żeby ich wciągać. Jak dla mnie, jedna ze stron sporu powinna dostać bana, baz zasłaniania się pkt 11 regulaminu. Albo jest wałek na targowisku, albo go nie ma. Choć osobiście to już własne wnioski wyciągnąłem i wiem już od kogo nic nie kupię (a nuż mi coś przyśle, jak o coś zapytam na PW).

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.