Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

IZ takich pływających w toni i potrzebujących karmienia mam tylko te neony i razbory. Plus jedna no name, jakiś pyrteczek najmniejszy który się chyba złowił zamiast dziesiątej razbory, bo naliczylam 9 razbor. 

Podobne toto kształtem do neonów, ma niebieskią neonowa obwodke oka i jest zielone z cieniutkimi prazkami wzdłuż ciała, te prążki nie świecą.  Ma z 1.5 cm i szybka jest. Jak dam radę zrobić jej fotkę to wrzucę. 

Włożyłam grzałke, podnoszę powolutku. 

Fajnie to wygląda jak kiryski zasuwaja w tym piachu, a glonojady skrobia liście. 

Samiczka babeczki dziś już sobie razno pływa, skubie liście i korzenie, samczyk się skitrał w grocie pod korzeniem i nosa nie wysciubia. Ale żyje. 

Nik@

Nik@

IZ takich pływających w toni i potrzebujących karmienia mam tylko te neony i razbory. Plus jedna no name, jakiś pyrteczek najmniejszy który się chyba złowić zamiast dziesiątej razbory.

Podobne toto kształtem do neonów, ma niebieskią neonowa obwodke oka i jest zielone z cieniutkimi prazkami wzdłuż ciała, te prążki nie świecą.  Ma z 1.5 cm i szybka jest. Jak dam radę zrobić jej fotkę to wrzucę. 

Włożyłam grzałke, podnoszę powolutku. 

Fajnie to wygląda jak kiryski zasuwaja w tym piachu, a glonojady skrobia liście. 

Samiczka babeczki dziś już sobie razno pływa, skubie liście i korzenie, samczyk się skitrał w grocie pod korzeniem i nosa nie wysciubia. Ale żyje. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.