Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Panel to jednak bardzo do pupy pomysł. Dziś mi pompa wessala ampularie :( cały czas się obawiałam o żabki, że przejdą przez warstwy gąbki i faktycznie,  jedną żabkę znalazłam dziś w tej "komorze" jeszcze nad pompą. Szybko wyłączyłam pompę i ewakuowalam żabkę, wtedy zobaczylam ślimaka... niestety nie przeżył.  

Przy okazji wyjmowania pompy zauważyłam w panelu malutka krewetkę.  Może 1 cm.

Jak zaczęłam tam grzebać to przeplynela do głównej części akwarium. Chcialam jej zrobić fotkę, ale akurat schowała się za liściem i uwiecznioniłam tylko jej ogonek. Drugiego zdjęcia już nie zdążyłam zrobić, neon był szybszy...

Ale i tak mnie ciekawi jakim cudem przeżyła i urosła do 1 cm.  Co jadla?

Nik@

Nik@

Panel to jednak bardzo do pupy pomysł. Dziś mi pompa wessala ampularie :( cały czas się obawiałam o żabki, że przejdą przez warstwy gąbki i faktycznie,  jedną żabkę znalazłam dziś w tej "komorze" jeszcze nad pompą. Szybko wyłączyłam pompę i ewakuowalam żabkę, wtedy zobaczylam ślimaka... niestety nie przeżył.  

Przy okazji wyjmowania pompy zauważyłam w panelu malutka krewetkę.  Może 1 cm.

Jak zaczęłam tam grzebać to przeplynela do głównej części akwarium. Chcialam jej zrobić fotkę, ale akurat schował a się za liściem i uwiecznione tylko ogonek. Drugiego zdjęcia już nue zdążyłam zrobić, neon był szybszy...

Ale i tak mnie ciekawi jakim cudem przeżyła i urosła do 1 cm.  Co jadla?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.