Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Dotarło akwarium od Nexusa. Calkiem nieźle, jak za tak niską cenę no i jeszcze Pan mi je nieodplatnie dowiózł, bo był w okolicy i pomógł wnieść.  Chcialam zapłacić, ale odmowil.

Samo akwarium do wyrobow Przemka ma bardzo daleko, jednak te mankamenty uważam za drobne. Można się czepiać tylko tego, że się szyby ciut rozmijają na dwóch rogach i że przy dnie są walki silikonu, ale już pionowe łączenia są bez wałków i wygląda to nieźle. Rys nie widzę, nie ma zadnych uszczerbien, szlify trapezowe ładnie wykonane. Bąbelkow powietrza w transparentnych spoinach też nie ma.

  Niestety akwarium świeżo klejone, wyraźny zapach silikonu i mam się wstrzymać z zalaniem 2 tygodnie, aby doschło. 

A już miałam  nadzieję, że powoli dziś sobie zaleje i wloże jakieś rośliny. No i ten nieszczęsny wielki korzen zainstaluję, który teraz mieszka w łazience i co kilka dni poddaję go moczeniu, żeby choc trochę z barwnika opłukać.

Nik@

Nik@

Dotarło akwarium od Nexusa. Calkiem ieźle, jak za tak niską cenę no i jeszcze Pan mi je nieodplatnie dowiózł, bo był w okolicy i pomógł wnieść.  Chcialam zapłacić, ale odmowil.

Samo akwarium do wyrobow Przemka ma bardzo daleko, jednak te mankamenty uważam za drobne. Można się czepiać tylko tego, że się szyby ciut rozmijają na dwóch rogach i że przy dnie są walki silikonu, ale już pionowe łączenia są bez wałków i wygląda to nieźle. Rys nie widzę, nie ma zadnych uszczerbien, szlify trapezowe salonem ładnie wykonane. Bąbelkow powietrza w transparentnych spoinach też nie ma.

  Niestety akwarium świeżo klejone, wyraźny zapach silikonu i mam się wstrzymać z zalaniem 2 tygodnie, aby doschło. 

A już miałam  nadzieję, że powoli dziś sobie zaleje i wloże jakieś rośliny. No i ten nieszczęsny wielki korzen zainstaluję, który teraz mieszka w łazience i co kilka dni poddaję go moczeniu, żeby choc trochę z barwnika opłukać.

Nik@

Nik@

Dotarło akwarium od Nexusa. Calkiem ieźle, jak za tak niską cenę no i jeszcze Pan mi je nieodplatnie dowiózł, bo był w okolicy i pomógł wnieść.  Chcialam zapłacić, ale odmowil.

Samo akwarium do wyrobow Przemka ma bardzo daleko, jednak te mankamenty uważam za drobne. Można się czepiać tylko tego, że się szyby ciut rozmijają na dwóch rogach i że przy dnie są walki silikonu, ale już pionowe łączenia są bez wałków i wygląda to nieźle. Rys nie widzę, nie ma zadnych uszczerbien, szlify trapezowe salonem ładnie wykonane. Niestety akwarium świeżo klejone, wyraźny zapach silikonu i mam się wstrzymać z zalaniem 2 tygodnie, aby doschło. 

A już miałam  nadzieję, że powoli dziś sobie zaleje i wloże jakieś rośliny. No i ten nieszczęsny wielki korzen zainstaluję, który teraz mieszka w łazience i co kilka dni poddaję go moczeniu, żeby choc trochę z barwnika opłukać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.