Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Hej, kiepsko :(

Mialam apokalipsę, kupiłam kilka nowych rybek: 5 swiecikow kongokanskich, 3 otoski, dwie pielegniczki szmaragdowe. Wszystkie 3 nowe otoski padły w ciągu kilku dni, zostały tylko te moje dwa "stare" i też przyszła choroba, prawdopodobnie pleśniawka. Zabiła 4 z 5 swiecikow i połowę moich neonów mimo walki i leczenia różnymi preparatami. Padła też jedna z pielegniczek, choć nie ml miała objawów pleśniawki. Upłynął miesiąc dokupilam neony i samca czerwonobrzuchego. Co jakiś czas znajduje malucha modrooka, one bardzo wolno rosna. Żaden nie osiągnął jeszcze takiej wielkości, żeby wrócić do akwarium więc mieszkają w zbiorniku, który ma być na dolewkę do morskiego.

Wiekszosc roślin rośnie jak chwasty, nie nadążam ciąć, a kilka marnieje, jak ludwigia white i inna, której nazwy nie pamiętam. 

Obskubslam dziś kilka roślin, umocowałam korzeń, bo ciągle się przewracal  i właśnie będę robić podmianę, więc wygląda brzydko. 

Jutro wrzucę zdjęcie, idę podmieniać wodę :)

Nik@

Nik@

Hej, kiepsko :(

Mialam apokalipsę, kupiłam kilka nowych rybek: 5 swiecikow kongokanskich, 3 otoski, dwie pielegniczki szmaragdowe. Wszystkie 3 nowe otoski padły w ciągu kilku dni, zostały tylko te moje dwa stare i też przyszła choroba, prawdopodobnie pleśniawka. Zabiła 4 z 5 swiecikow, jedna i połowę moich neonów mimo walki i leczenia różnymi preparatami. Padła też jedna z pielegniczek. Upłynął miesiąc dokupilam neony i samca czerwonobrzuchego. Co jakiś czas znajduje malucha modrooka, one bardzo wolno rosna. Żaden nie osiągnął jeszcze takiej wielkości, żeby wrócić do akwarium więc mieszkają w zbiorniku, który ma być na dolewkę do morskiego.

Wiekszosc roślin rośnie jak chwasty, nie nadążam ciąć, a kilka marnieje, jak ludwigia white i inna, której nazwy nie pamiętam. 

Obskubslam dziś kilka roślin, umocowałam korzeń, bo ciągle się przewracal  i właśnie będę robić podmianę, więc wygląda brzydko. 

Jutro wrzucę zdjęcie, idę podmieniać wodę :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.