Skocz do zawartości

Historia edycji

woldi

woldi

Niezła cenzura;) nik@ wiedz o co mi szumi, a podaj przykład kogo wyzwałem? Powiem, że jesteś szowinistycznie nastawiona do opcj kolesiostwa nie związanego z bezpośrednim związkiem z forum, czyl nie jestem w grupie, to jestem zły?!!!:) Słuchaj, mnie to wali i możesz sobie wielbić kogo chcesz, ale kumasz temat?

 

 

Napisałem, nie chcesz mi wierzyć, to posłuchaj gościa, który ma doświadczenie z akwa bez co2 i itp. wypowiedział chęć pomocy chwilę temu. Jemu

teźnie dasz szansy, bo nie należy do kolesiostwa?

P.S. 

Nie napisałem, by dokładać roślin do bólu na początek więc nie mów że wszyscy tak radzą

woldi

woldi

Niezła cenzura;) nik@ wiedz o co mi szumi, a podaj przykład kogo wyzwałem? Powiem, że jesteś szowinistycznie nastawiona do opcj kolesiostwa nie związanego z bezpośrednim związkiem z forum, czyl nie jestem w grupie, to jestem zły?!!!:) Słuchaj, mnie to wali i możesz sobie wielbić kogo chcesz, ale kumasz temat?

 

 

Napisałem, nie chcesz mi wierzyć, to posłuchaj gościa, który ma doświadczenie z akwa bez co2 i itp. wypowiedział chęć pomocy chwilę temu. Jemu

teźnie dasz szansy, bo nie należy do kolesiostwa?

woldi

woldi

Niezła cenzura;) nik@ wiedz o co mi szumi, a podaj przykład kogo wyzwałem? Powiem, że jesteś szowinistycznie nastawiona do opcj kolesiostwa nie związanego z bezpośrednim związkiem z forum, czyl nie jestem w grupie, to jestem zły?!!!:) Słuchaj, mnie to wali i możesz sobie wielbić kogo chcesz, ale kumasz temat?

 

 

Napisałem, nie chcesz mi wierzyć, to posłuchaj gościa, który ma doświadczenie z akwa bez co2 i itp. wypowiedział chęć pomocy chwilę temu. Jeśli teź nie dasz szansy, bo nie należy do kolesiostwa?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.