Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

No ja ją właśnie hoduje w słonej, tyle, ze na soli morskiej a nue kuchennej, a jeśli chce dochowac się doroslej artemii, to karmie słonym fitoplanktonem. 

Dlatego się zastanawiam, jak ten pokarm może być dobry dla słodkich rybek, skoro hoduje się go na słono?

Skoro żyje w innym środowisku, to nie jest to pokarm naturalny dla ryb słodkowodnych. 

Nik@

Nik@

No ja ją właśnie hoduje w słonej, tyle, ze na soli morskiej a nue kuchennej, a jeśli chce dochowac się doroslej artemii, to karmie słonym fitoplanktonem. 

Dlatego się zastanawiam, jak ten pokarm może być dobry dla słodkich rybek, skoro hoduje się go na słono?

Nik@

Nik@

No ja ją właśnie hoduje w słonej, a jeśli chce odchowac się doroslej artemii, to karmie słonym fitoplanktonem. 

Dlatego się zastanawiam, jak ten pokarm może być dobry dla słodkich rybek, skoro hoduje się go na słono?

Nik@

Nik@

No ja ją właśnie hoduje w słonej, a jeśli chce odchowac die doroslej, to karmie słonym fitoplanktonem. 

Dlatego się zastanawiam, jak ten pokarm może być dobry dla słodkich rybek, skoro hoduje się go na słono?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.