Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

U mnie te gąbki się niestety nie sprawdzają.  Nie mogę odsłonić pompy, bo już mi ampularie wessala. Chociaż teraz oprócz tego, że przysunelam gąbkę do zasysu dodatkowo oslonilam pompę siatką. Poza tym filtr czyszcze bez grzebienia łapami w akwarium, a z tych gąbek teraz przy ich wyjmowaniu leci do wody sporo syfu.

W ciągu kilku miesięcy chce wymienić to akwarium na wyższe, tam już nie będzie panelu, więc filtr się przyda.

Pocięłam dziś trochę roślin bo już po powierzchni plywala i zastanawiam się, których się pozbyć, żeby zrobić miejsce na nowe, które przed chwilą zamówiłam. 

 

Nik@

Nik@

U mnie te gąbki się niestety nie sprawdzają.  Nie mogę odsłonić pompy, bo już mi ampularie wessala. Chociaż teraz oprócz tego, że przysunelam gąbkę do zasysu dodatkowo oslonilam pompę siatką. Poza tym filtr czyszcze bez grzebienia łapami w akwarium, a z tych gąbek teraz przy ich wyjmowaniu leci do wody sporo syfu.

W ciągu kilku miesięcy chce wymienić to akwarium na wyższe, tam już nie będzie panelu, więc filtr się przyda.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.