Skocz do zawartości

Historia edycji

ILUZJONISTA

ILUZJONISTA

10 minut temu, edd90 napisał:

Widzę że kolega z Wrocławia, gdzie kupowane były skały? Pisałem w moim wątku ,że chce na żywej skale startować, ale chyba zdecyduję się na Marco rocks właśnie. Chyba jednak zdecyduję się na takie samo szkło :D tylko mam dylemat co do oświetlenia. 

U góry poprawiłem bo wkradł się błąd, startowałem na PUKANI ROCK. Co do zakupu skały to kupiłem u siebie na miejscu czyli w Bielefeld Niemcy. Siedzę tu już ponad trzy lata :) Po lewej stronie pod Nickiem widać skąd jestem :) Co do oświetlenia też myślę nad zmianą za jakiś czas bo ta jest ok ale jak to się mówi d*py nie urywa czyli lampka na start.

 

ILUZJONISTA

ILUZJONISTA

6 minut temu, edd90 napisał:

Widzę że kolega z Wrocławia, gdzie kupowane były skały? Pisałem w moim wątku ,że chce na żywej skale startować, ale chyba zdecyduję się na Marco rocks właśnie. Chyba jednak zdecyduję się na takie samo szkło :D tylko mam dylemat co do oświetlenia. 

U góry poprawiłem bo wkradł się błąd, startowałem na PUKANI ROCK. Co do zakupu skały to kupiłem u siebie na miejscu czyli w Bielefeld Niemcy. Siedzę tu już ponad trzy lata :) Po prawej stronie pod Nickiem widać skąd jestem :) Co do oświetlenia też myślę nad zmianą za jakiś czas bo ta jest ok ale jak to się mówi d*py nie urywa czyli lampka na start.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.