Skocz do zawartości
ZiZi

mamy euro w 2012 :)

Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze - ME jak ME ale może w końcu doczekam sie lepszej drogi Poznań-Wrocław :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szczecin - cywilizacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawooooooooo

a teraz do roboty. autostrady, hotele, uczyć się języków.

to bardzo dobra perspektywa. w końcu będziemy Europą :D


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko co ze Stadionem Śląskim ? :con


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i przybedzie agencji towazyskich.........


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie z tego tak bardzo nie cieszyl.

Nie jestem malkontentem, ale prosze mi podac z histori choc jeden przypadek (pomijam 20`lecie miedzywojenne, gdy Polska rzadzili ludzie bogaci) gdy my jako narod wykorzystalismy jakas szanse?

Jak dla mnie, ME w 2012r. to jest szansa jedynie aby wladza przypisala sobie zaslugi i rozchrzanila calkiem sporo pieniadze na nietrafione i podejrzane inwestycje.

Oraz aby po ME stwierdzic ... coz, staralismy sie, ale nie wyszlo.

Kilka prywatnych firm wezmie publiczne pieniadze, powola sie komisje sledzcze aby to wyjasnic - tez za publiczne pieniadze, minie troche czasu i bedzie sprawa zalatwiona.

Akurat przypomniala mi sie sprawa FOZZ z poczatku lat 90`tych.

Polska i Ukraina to prawie tak jak w cytacie z tej komedi "ja nie mam nic, ty nie masz nic, wiec razem zrobimy biznes"


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek więcej optymizmu - może nie będzie tak, że drużyny i kibice Europy przyjadą a tu pieniędzy nie ma, stadionów nie ma a jest ino nowa władza, która krzyczy, że to wina poprzedników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze ( choc mam wrazenie ze sie przelicze), ze wiszacy nad kolejnymi rzadami i samorzadami bat w postaci odpowiedzialnosci za miedzynarodowa impreze zmusi je do dzialania. Plus gratka dla kibica pilki noznej jakim jestem :D Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jaka odpowiedzialnosc? :D

Od wyborow do wyborow?

Do 2012 rzad zmieni sie jeszcze z 5 razy i bedziemy ze 3 razy Sejm wybierali :D

Nie zapomne, jak slyszalem w radio - chyba p.Przemyslaw Gosiewski to mowil, ze "owszem PiS obiecywal 3 mln mieszkan, ale ... w 8 lat. I nikt nie mowil, ze to bedzie w pierwszych 4 latach 1,5 mln. i w nastepnych 4 latach drugie 1,5 mln. Bo moze byc tak, ze w pierwszych 4 latach 50`000 mieszkan. a w nastepnych 4 latach 2`950`000 mieszkan"

Na pytanie Redaktora, czy jest pewny ze PiS bedzie rzadzil nastepna kadencje, p.Gosiewski odpowiedzial "tego nie wiem, ale wierze ze ten kto bedzie rzadzil dokonczy budowe 3 mln mieszkan"

:D

(dla przypomnienia, p.Gosiewski to jest ten co przed wyborami powiedzial, ze "narod jest ciemny, we wszystko uwierzy")

Polacy nie zawiedli - uwierzyli.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak ja widzę od rana, że wszystkie opcje polityczne teraz krzycza obok "hurrra", "to oczywiście nasza zasługa" to powiem Ci, że wierzyć to należy w siebie a z polityką mieć tyle wspólnego co się przez przypadek okiem na dziennik rzuci ;]

Swoją drogą ciekawi mnie fakt, że powierzono taką imprezę Ukrainie stojącej na granicy kolejnej rewolucji i naszej umiłowanej Polsce, która zajmuje szczytowe pozycje w rankingach...korupcyjnych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BeRsErK :

ciekawi mnie fakt, że powierzono taką imprezę Ukrainie stojącej na granicy kolejnej rewolucji i naszej umiłowanej Polsce, która zajmuje szczytowe pozycje w rankingach...korupcyjnych ;]

Bo to byla pulapka ofsajdowa :D

Trzeba jakos polakom udowodnic, ze marnuja unijne srodki i moc "przykrecic srube" w przyszlosci


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z piotrem, jakiś czas (może parę lat po mistrzostwach) wyjdzie, że ktoś gdzieś jakiś przekręt na kasę zrobił, jakaś łapówka, za drogi stadion itp. Jeżeli Polska dostaje kilka mln euro na drogi i do tej pory nie mogła tego wykorzystać to dlaczego teraz ma być 100% lepiej i szybciej. Odpi.... hałę i tyle, droga będzie tylko rok później trza ją będzie poprawiać.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ktoś pisał o lepszych drogach. Dróg nie ma, stadiony źle zrobione i jeszcze nie ukończone.

Mamy za to pośmiewisko :)

Dziś rano wsiadam do samochodu, włączam ulubioną stację radiową i co słyszę - Europa śmieje się z Polski :)

Mają tutaj taką ludową piosenkę "Rocky Road to Dublin" (wyboista/kamienista droga do Dublina)

no to dzisiaj komentatorzy z ludźmi dzwoniącymi do radia od rana śpiewają "Rocky Road to Poland" i rozmawiają o ostatnich tekstach naszego rządu o prędkości 70km/h na Euro i nieukończonych autostradach :D

Zapraszam, tam gdzie słyszycie "Dublin" wstawiono "Poland" :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadiony źle zrobione ? nie ukończone ? Dróg nie ma ?

heh,

Stadiony gotowe, przepychają się na Warszawskim ale generalne do Euro będzie z pełnym pakietem odbiorowym.

Drogi 70% plan zrealizowany - dziś dziękuję serdecznie Fifa że nam je przyznali bo bez tego może 20% planu było by wybudowane. I tu się chylę EU bo bez jej pieniędzy to tylko byśmy dziury nadal łatali w stary drogach.

U mnie na Śląsku, dzięki Euro powstała A1 która w niedalekiej przyszłości rozładuję drogi lokalne. Ktoś zaraz zacznie wołać że A2 nie będzie skończona, ja do podróżowania MOPa nie potrzebuje. Przy obecnym stanie zaawansowania maleje ryzyko że warstwa ścieralna nie będzie położona.

Można narzekać, mogło być lepiej, ale jest dobrze, jestem zadowolony że przyznali euro że jesteśmy w unii bo mam z tego realne korzyści.

Szkoda tylko że na bilet się nie załapałem...


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda przez ostatnie lata Polska to wielki plac budowy ale wszystkie te realizacje będa musieli pokończyć a bez euro to pewnie byśmy ich nawet nie zaczeli.

Co do Narodowego to mam nadzieję że się wszystko powyjaśnia bo się wybieram 29 na Polska-Portugalia i o kolejnej obsówie to nawet nie chce słyszec.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... to teraz żeby tylko nie padało :lol: bo jest zima, a w zime dach nie działa :lol:


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy euro 2012:

-Słabe otwarcie stadionu

Wchodzi tu miedzy innymi ,pokaz i organizacja imprezy,brak ciepłych napojów,problemy z kiblami,muzyka kto co lubi.

-Brak organizacji w terenie

Drogi dalej dramat,brak miejsc parkingowych,organizacja ruchu sparaliżuje stolice.

-Stadion masa usterek i wad.

Cena stadionu to blisko 2 mld , cena takiego stadionu realnie powinna być mniejsza o blisko połowę albo chociaż 90-100tys miejsc.

Stadion w niektórych przypadkach droższy o około 50% niż na zachodzie gdzie miejsc więcej.

Utrzymanie stadionu rocznie kilkanaście milionów.

Zamysł budowy to przede wszystkim inwestycja która miała dać dochody, były różnego wyliczenia teraz to co mówili wiemy że możemy wytrzeć.W Polsce są inne problemy i stadion to nie jest najważniejsza rzeczą.

Nie ma powodu do dumy zwłaszcza że wylosowaliśmy słabą grupę,teraz będzie obciachem jeszcze większym nie wyjść z tej grupy.

Piotr Jan Rogalski Zgadzam się nie jestem optymistą bo trochę się nasłuchałem od ludzi tam pracujących.To co mówią w radiu i tv to pikuś jeszcze meczu nie było a już za organizacje sobie walą premie nawet ci co podali się do dymisji.

Po za wielkimi fanami piłki większego pożytku wpływającego na nasze życie osobiste nie będzie.

Jak się skończy euro opowiem jak wrażenia piłkarskie i nie tylko :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.