Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

Ja mam Althea 8x54W. Wydaje mi się, że chłodzenie daje radę. Jak przyłożę rękę do pleksi po stronie balastów, gdzie jest nawiew, to pleksi jest lekko ciepła. Na drugim końcu, gdzie powietrze wychodzi z lampy pleksi jest gorąca. Co za tym idzie balasty są przyzwoicie chłodzone. Tak samo, jak przyłożę oko do szczeliny, od strony balastów to powietrze jest lekko ciepłe. Na drugim końcu jest gorące.

Lampa T5 musi mieć chłodzenie balastów, bo świetlówki bez chłodzenia mocno ograniczają zarówno liczbę lumenów, jak i żywotność.

katani

katani

Ja mam Althea 8x54W. Wydaje mi się, że chłodzenie daje radę. Jak przyłożę rękę do pleksi po stronie balastów, gdzie jest nawiew, to pleksi jest lekko ciepła. Na drugim końcu, gdzie powietrze wychodzi z lampy pleksi jest gorąca. Co za tym idzie balasty są przyzwoicie chłodzone. Tak samo, jak przyłożę oko do szczeliny, od strony balastów to powietrze jest lekko ciepłe. Na drugim końcu jest gorące.

Lampa T5 musi mieć chłodzenie balastów, bo świetlówki mocno ograniczają zarówno liczbę lumenów, jak i żywotność.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.