Jump to content

katani

Klubowicz
 • Content Count

  4448
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Informacje o profilu

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Akwarystyka
 • Akwarium
  550 + sump 250,

Recent Profile Visitors

7498 profile views
 1. czego brakowało? nie pamiętam jaką sól używasz?
 2. Na tej podstawce acropory rośnie jeszcze coś innego. Celowo to trzymasz, żeby zobaczyć co wyrośnie? Jak nie, to usuń to, nie wiadomo kto kogo będzie parzyć.
 3. 2ppm nie ma znaczenia, żadnego, dla kogokolwiek.
 4. HI 782 Minifotometr na azotany, wysoki zakres Kod produktu: HI 782 250,00 zł 281,00 zł -31.00 zł 307,50 zł brutto Kolorymetr HI 782 został specjalnie zaprojektowany do szybkiego i dokładnego określania wysokiego poziomu azotanów w akwariach morskich i zastosowaniach morskich. wysoki zakres od 0.0 do 75.0 ppm wymaga tylko 1 odczynnika prosta intuicyjna obsługa kompaktowy i precyzyjny https://hanna-polska.com/checker-hc/4345-hi-782-minifotometr-na-azotany-wysoki-zakres-.html
 5. Ja się zastanowię nad tym bo dla mnie jako daltonisty to wielkie ułatwienie.
 6. Jest niedziela, są testy. No3 - 2, stabilnie PO4 - 0.08, stabilnie KH - 5,88, wzrost z 5.54, powoli rośnie, ale dałem +10ml do góry. Już będzie 390ml dziennie.
 7. Filmik rewelacja, gratuluję pomysłu. Teraz musisz tylko akwarium na prostą wyprowadzić. Jak masz w fishroomie wentylację rozwiązaną?
 8. katani

  NO3 i PO4

  Czym mierzysz pH? Niemożliwe, żeby było tak nisko. To może być powód problemów. Poza tym ciężko się przyczepić. światła dosyć, jaką masz cyrkulację? Czym dozujesz KH i Mg i ile?
 9. katani

  NO3 i PO4

  Parametry wymienione przez ciebie na pewno nie są winą braku polipowania acropor.
 10. Genicanthus. Chorowałem na tę rybkę długi czas. Jak się u ciebie sprawuje?
 11. Musisz dołożyć światła. Jest go za mało.
 12. A wcześniej rosło? Parametry masz wzorcowe w zasadzie. Czym mierzone? Mało na twoje akwarium. Jakie masz ustawienie lamp? Ale, że jak?!? Myślałem, że 30. Przy takim świetle możesz hodować rybki. Na pewno nie SPS. Też mało moim zdaniem. Robiłeś może testy ICP przypadkiem? Co lejesz do zbiornika? Wymień wszystko co wrzucasz i wlewasz. Jak mi ktoś kiedyś powiedział, jak mi nie rosło: To nie ma że nie rośnie, to musi rosnąć. A jak nie rośnie to czegoś brakuje. I trzeba to coś znaleźć. Opisz dokładnie swoje akwarium. Czym filtrujesz, co masz w sumpie. Coś poradzimy. Tego na razie nie rób. Przejrzyjmy najpierw akwarium:
 13. katani

  Vibrant vs ZEOvit

  jeśli mitrax gdzieś nie sięgnie, to salarias tym bardziej. Do tego nie wiem, czy salarias żywi się valonią. Jakoś nie pamiętam, żeby ktoś się chwalił.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.