Skocz do zawartości

Historia edycji

flexin

flexin

14 minut temu, speed_k napisał:

Mam ich obiegówke właśnie VarioS4 tania nie była ale było warto słychać tylko szum wody.

To się nie zastanawiaj tylko bierz komplet :) Odpieniacz jak i sama firma za granicą ma bardzo dobre opinie- masz pompę i masz o niej dobre zdanie a ja to potwierdzam! :) Taki gadżet niby ten sensor ale powiem szczerze, że po użyciu perfum staram się nie przechodzić w pobliżu akwarium co by odpieniacz nie zaciągnął się i przelał :D (już mu się tak 2 razy zdarzyło taki czuły). Fakt cena pomp jest wyższa, ale kultura pracy również na wysokim poziomie. Zastanawiałem się nad Vectra S lub M ale miała sporo negatywnych komentarzy włącznie z tym, że podgrzewa dodatkowo wodę. Ta pompa jest zapełnieniem luki pomiędzy tanią chinką a drogimi sprawdzonymi (nie do końca idealnymi) pompami. Tak się jeszcze zastanawiam- kupując skimmer też masz sterownik do pompy i pytanie czy w nim jest ten sensor, który chroni przed przelaniem kubka (wyłączy skimmer jak bedzie pełny kubek)? Bo jak ma to w sumie ten z obiegówki jest zbyteczny? wówczas to w sumie brałbym Twistmana bo kilka stówek w portfelu zostanie :) BTW co byś nie wziął będziesz miał dobry sprzęt !

flexin

flexin

5 minut temu, speed_k napisał:

Mam ich obiegówke właśnie VarioS4 tania nie była ale było warto słychać tylko szum wody.

To się nie zastanawiaj tylko bierz komplet :) Odpieniacz jak i sama firma za granicą ma bardzo dobre opinie- masz pompę i masz o niej dobre zdanie a ja to potwierdzam! :) Taki gadżet niby ten sensor ale powiem szczerze, że po użyciu perfum staram się nie przechodzić w pobliżu akwarium co by odpieniacz nie zaciągnął się i przelał :D (już mu się tak 2 razy zdarzyło taki czuły). Fakt cena pomp jest wyższa, ale kultura pracy również na wysokim poziomie. Zastanawiałem się nad Vectra S lub M ale miała sporo negatywnych komentarzy włącznie z tym, że podgrzewa dodatkowo wodę. Ta pompa jest zapełnieniem luki pomiędzy tanią chinką a drogimi sprawdzonymi (nie do końca idealnymi) pompami.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.