Skocz do zawartości
Macie-

AquaDom - Berlin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Piszę obecnie artykuł o AquaDom. Jest to akwarium w kształcie walca, w środku którego jest winda :D Ma ono pojemność 1 000 000 litrów.

Zdjęcie: http://photos1.blogger.com/x/blogger/7114/258/1600/50275/165214352_16c325f647s.jpg

Udało mi się zdobyć już trochę informacji na jego temat. Mam też kontakt z właścicielami oraz z firmami, które to budowały. W związku z tym mam prośbę do morskich akwarystów (ja niestety jestem słodkowodny więc pewnie wszystkiego nie wiem ;0) czego byście chcieli się dowiedzieć o tym akwa? o czym warto napisać? Wszelkie propozycje mile widziane :D

Pozdrawiam,

MAck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiwalski :

to juz bylo.

a gdzie było?

kiwalski :

A z jakimi firmami nawiązales kontakt?

International Concept Management, Union Investment Real Estate AG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swir2 :

brzydkie jest , ladniejsze o wiele jest w Osterholz , korale masz tam i wszytko

korali faktycznie nie było tam dużo ale i tak mi się podobało :D a to w Osterholz to jakieś takie małe jest :D

dzięki za linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie zbiornik FO.. fajna atrakcja ale mnie nie zwalilo z nog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie| :
kiwalski :

to juz bylo.

a gdzie było?

A no na tym forum bylo,ktos juz dawaltakiego linka.

Trudno bedzie znalesc bo pewnie ma "dziwna" nazwe cos w stylu duze akwa :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mati :

A no na tym forum bylo,ktos juz dawaltakiego linka.

Trudno bedzie znalesc bo pewnie ma "dziwna" nazwe cos w stylu duze akwa :D :D :D

forum zdążyłem już wstępnie przeszukać pod hasłami AquaDom i Berlin ale niestety nic nie znalazłem czego bym już teraz nie wiedział o tym obiekcie

w necie też czytałem kilka artykułów na temat tego akwa więc ze znalezieniem ich nie mam problemu chciałbym raczej wykorzystać to, że właściciele oraz ci, którzy wykonywali je są chętni do pomocy i napisać coś co do tej pory nie było jeszcze o tym akwa napisane :D a przynajmniej zainteresować czytelnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przynajmniej zainteresować czytelnika

I naciagnac na wydanie 13,- € za przejazdzke winda?

Mnie osobiscie sie ono nie podoba, we Wroclawiu powstaje mniejsze ale ladniejsze.

Wlasnie wczoraj mialem okazje poraz kolejny zobaczyc plac budowy, wyglada calkiem niezle.


"===""never change a winning team""!==="

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.