Skocz do zawartości

Historia edycji

Darek85

Darek85

Nie twierdzę że oświetlenie to jedyny powód twoich problemów. Nie masz zbyt wiele korali a ryby zadowolą się słabszym światłem. Oswietlenie to podstawa w akwarystyce morskiej. Jak nie teraz to w przyszłości zbyt słabe światło przysporzy ci problemów. 

Ja na zdjęciach widzę okrzemki. Bez kontroli dts wody RoDi nie wiesz co lejesz do zbiornika i nie znasz stanu filtra.

Najbardziej prawdopodobne że po kuracji na Cyjano w wodzie pojawił się nadmiar substancji odżywczych i z tąd ten bum glonów. Zerowe wyniki testów są mylące bo glony wszystko wyciągają z wody i dlatego testy nic nie pokazują. 

Czy hepatus skubie to co na skałach rośnie? Jaką dokładnie masz cyrkulację w zbiorniku? Jakiej mocy?

W walce z okrzemki na piasku pomocna jest babka kopiąca. Wzrusza ciągle piasek i nie pozwala tworzyć się nowym plamom.  

Darek85

Darek85

Nie twierdzę że oświetlenie to dyny powód twoich problemów. Nie masz zbyt wiele korali a ryby zadowolą się słabszym światłem. Jak nie teraz to w przyszłości zbyt słabe światło przysporzy ci problemów. 

Ja na zdjęciach widzę okrzemki. Ja w filtrze nie wymieniłem wkładów od 8 miesięcy i dts mam na 0. 

Myślę że po kuracji na Cyjano w wodzie pojawił się nadmiar substancji odżywczych i z tąd ten bum glonów. 

Czy hepatus skubie to co na skałach rośnie? Jaką dokładnie masz cyrkulację w zbiorniku? Jakiej mocy?

W walce z okrzemki na piasku pomocna jest babka kopiąca. Wzrusza ciągle piasek i nie pozwala tworzyć się nowym plamom.  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.