Skocz do zawartości

Historia edycji

jackwierzch

jackwierzch

Witam, chciałbym pokazać swoją roczną kostkę. 

W kaskadzie bioceramax, 1x chemipure nano blue i purigen.

Obsada: krab pustelnik, krab mirax, krewetka wundermani, 3 ślimaki. By też czarny gobiodon ale nagle zaginął bez śladu. Nie wiem czy winny jest krab czy krewetka...

Parametry w about me. 

Jednocześnie mam parę pytań. W skimmerze mam gąbkę która szybko się zatyka i cyrkulacja spada. Czy próbował ktoś wrzucić tam np matrix? Czy to by spełniało swoją funkcję oczyszczania powierzchni wody? Widziałem też u innych, że mają cyrkulator. Może zamienić skimmer na cyrkulator? 

Nie mam trochę za mało alg wapiennych? Widziałem, że inni mają więcej...

Na zdjęciu widać też euphyllię w kiepskim stanie. Wygląda tak, dobre pół roku. Domyślam się, że parametry wody nie są idealne? Nie mogę sobie poradzić za bardzo z zwiększeniem PO3.

Wszystkie komentarze będą cenne. 

Pozdrawiam.

IMG-1516.jpg
IMG-1515.jpg
IMG-1514.jpg
IMG-1513.jpg
IMG-1512.jpg
IMG-1510.jpg
IMG-1511.jpg
 

jackwierzch

jackwierzch

Witam, chciałbym pokazać swoją roczną kostkę. 

W kaskadzie bioceramax, 1x chemipure nano blue i purigen.

Obsada: krab pustelnik, krab mirax, krewetka wundermani, 3 ślimaki. By też czarny gobiodon ale nagle zaginął bez śladu. Nie wiem czy winny jest krab czy krewetka...

Parametry w about me. 

Jednocześnie mam parę pytań. W skimmerze mam gąbkę która szybko się zatyka i cyrkulacja spada. Czy próbował ktoś wrzucić tam np matrix? Czy to by spełniało swoją funkcję oczyszczania powierzchni wody? Widziałem też u innych, że mają cyrkulator. Może zamienić skimmer na cyrkulator? 

Nie mam trochę za mało alg wapiennych? Widziałem, że inni mają więcej...

Na zdjęciu widać też euphyllię w kiepskim stanie. Wygląda tak, dobre pół roku. Domyślam się, że parametry wody nie są idealne? Nie mogę sobie poradzić za bardzo z zwiększeniem PO3.

Wszystkie komentarze będą cenne. 

Pozdrawiam.

IMG-1516.jpg
IMG-1515.jpg
IMG-1514.jpg
IMG-1513.jpg
IMG-1512.jpg
IMG-1510.jpg
IMG-1511.jpg
atomic mass of sulfate

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.